ROZRZĄD

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
BEDUIN
Status: Offline

ROZRZĄD

Post autor: BEDUIN »

:frustrated: Witam, koledzy : prosze o wytłumaczenie jak krowie na rowie - jak mam ustawic rozrząd w mojej babci, na co zwracac uwagę, bo uszczelki wymieniłem ale pozkładac to jakoś musze, wiec apeluje do waszej wiedzy i doświadczenia- ratujcie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ayo007
Posty: 1207
Rejestracja: 12 września 2007, 21:51
Motocykl: yamaha virago 1100
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie
Wiek: 55
Status: Offline

Re: ROZRZĄD

Post autor: ayo007 »

..no, najlepiej jakbyś miał do tego serwisówke, tam to jest wytłumaczone, ustawien dokonuje sie poprzez znaki umieszczone na tzw kole pływajacym tj. tym pod lewą osłoną-wirnik alternatora..są tam znaki określające martwe punkty tj. górne zwroty zewnętrzne obu cylindrów, zaczynasz ustawienia od tylnego cylindra, na kole zębatym wałka rozrządu tez jest znak (taki mały wybity punkt), powienien on byc ustawiony w osi cylindra, musisz je razem zgrać, potem ustawienie napinacza łańcucha rozrządu i ponowne sprawdzenie..w taki sam sposób ustawiasz przedni rozrząd.. to tak w telegraficznym skrócie..skoro rozrząd poskładałeś to i tu powinienes dać sobie rady ,pozdro
Virago 1100,na razie starczy..:)
BEDUIN
Status: Offline

Re: ROZRZĄD

Post autor: BEDUIN »

Wielkie dzieki, lece walczyć
Awatar użytkownika
ayo007
Posty: 1207
Rejestracja: 12 września 2007, 21:51
Motocykl: yamaha virago 1100
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie
Wiek: 55
Status: Offline

Re: ROZRZĄD

Post autor: ayo007 »

.. walcz, walcz i pamietaj o napinaczach!..pozdro :rock:
Virago 1100,na razie starczy..:)
ODPOWIEDZ