Panowie pomocy moja lalunia chyba umiera

Wszysto co związane z silnikami naszych Virago
Przemysl
Posty: 332
Rejestracja: 06 sierpnia 2009, 19:27
Motocykl: Yamaha virago 250
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Wiek: 32
Status: Offline

Re: Panowie pomocy moja lalunia chyba umiera

Post autor: Przemysl »

chyba wiem gdzie , byłem tam kiedyś chyba :smile: . Co do kwoty to rzeczywiście kosmiczna :???: chyba taniej było by Ci drugi silnik kupić tylko znowu nie wiadomo czy nie kupisz w takim samym stanie jak u Ciebie.Sprawdzić nie ma jak , dopiero trzeba założyć.Ogólnie to z tego wszystkiego są najdroższe uszczelki, do Twojego modelu około 400 złotych uszczelki. zawór do 250 60-80 zł w zależności czy ssący czy wydechowy ( źródło - larsson) więc w 125 pewnie podobnie. Jeszcze naprawa głowicy podejrzewam nie tania i wychodzi rzeczywiście około czterech stów robota.

Co do serwisu - to było gdzieś w okolicy stacji , wjeżdżało się w taką uliczkę wąską i tam dalej z lewej strony było kilka garaży co to robili?
macieja792
Status: Offline

Re: Panowie pomocy moja lalunia chyba umiera

Post autor: macieja792 »

nie Przemysl,
nie bardzo od poczatku było wiadomo co jest grane,wczesniej podejrzewano swiece pompe,gaznik,a tu masz zawory.Bede sprawdzał ceny w Larsson. mogłem kupic cała Virago 125 za 1000 ale pod Poznaniem,wiec nie bardzo sie opłaca. Wole kupic nowe czesci, silnika i tak sam nie przełoze .Tak dobrze mowisz to ten serwis,masz jakies opinie na ich temat? a moze znasz lepszy? pozdrawiam Macieja
Przemysl
Posty: 332
Rejestracja: 06 sierpnia 2009, 19:27
Motocykl: Yamaha virago 250
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Wiek: 32
Status: Offline

Re: Panowie pomocy moja lalunia chyba umiera

Post autor: Przemysl »

hmm , co do tamtego serwisu to nie mam pojęcia. Dopiero zaczynam wchodzić w temat :smile: Mam jednak kolegę który w Tarnowie prowadzi sklep i serwis. Rozmawiałem z nim kiedyś o mechaniku jaki robi motocykle u niego w serwisie.Gość mieszka w miejscowości Otwinów koło Żabna. Mechanik dobry z niego bo byłem prywatnie u niego ze skuterem kiedyś.Niestety nie robiłem u nich w serwisie nic więc nie mogę gwarantować jakości usługi. Opinii też pewnie wiele nie znajdziesz w sieci bo sklep/serwis działa od maja/czerwca 2009.

Sklep to centrum motocyklowe w&w na Nowodąbrowskiej - przy wjeździe do Tarnowa od strony dąbrowy tarnowskiej obok cpnu z prawej strony.Goście są naprawdę w porządku , kupiłem u nich już kilka rzeczy a i rabaciki dostawałem zawsze :wink:.

Jest jeszcze jeden sklep w okolicy - chyba największy . Nazywa się Patrol.Znajduje się w miejscowości Ilkowice nieopodal Niedomic. Byłem tam raz - normalnie jak supermarket(400m2) takie duże :mrgreen: Serwis podobno OK.Jeśli chcesz to mogę dopytać w przyszłym tygodniu , mój nauczyciel wf pracuje tam jako mechanik więc można zapytać o jakoś usług.
macieja792
Status: Offline

Re: Panowie pomocy moja lalunia chyba umiera

Post autor: macieja792 »

Przemysl,
Centrum motocyklowe przed Tarnowem znam,chwale sobie sklep,serwisu nie korzystałem. Bardzo dobra rozmowa z włascicielem,na pewno ma benzyne zamiast krwi ,to swój człowiek.Moj motor mogłbym odebrac juz po nowym roku ale niestety nie mam całej kwoty.Spodobało mi sie ze mogą czekac z naprawa do momentu kiedy bede miał pieniadze.PO nowym roku sprawdze ceny czesci,moze cos zaoszczedze.Sama naprawa nie jest skomplikowana,tylko czesci nie sa tanie.W sezonie zapraszam do siebie ,bedzie mi miło .pozdr
Przemysl
Posty: 332
Rejestracja: 06 sierpnia 2009, 19:27
Motocykl: Yamaha virago 250
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Wiek: 32
Status: Offline

Re: Panowie pomocy moja lalunia chyba umiera

Post autor: Przemysl »

Zgadza się , Łukasz jest w porządku :smile: W komisie ma ( a przynajmniej miał ) Virago 750. To dopiero fajny sprzęcik. Dźwięk równie piękny jak motocykl. Fajnie u niego kurtkę kupowałem. Przymierzyłem wszystkie co mnie interesowały i każdą przetestowałem na drodze i później wybrałem :mrgreen: .
W sezonie zapraszam do siebie ,bedzie mi miło
Jasne , można pośmigać, wpadnij do Małej w kwietniu. Oglądne sprzęta :wink:
Przy okazji , wiesz może gdzie w tarnowie znajdę jakieś lumpeksy? pasuje mi sie rozejrzeć za tanimi portkami na moto :smile:. Dobre tekstylne spodnie modeki kupię dopiero na jesień oczywiście w w&w.
macieja792
Status: Offline

Re: Panowie pomocy moja lalunia chyba umiera

Post autor: macieja792 »

Przemysl, .
Sam jezdze w byle jakich sprzetach, wiem gdzie sa ale czy znajdziesz trudno powiedzie,Sorki ze nie pisałem ale w pracy było co robic,co do tej 750 jeszcze nie dawno była ogladałem ja, uwazam ze ciut za drogo-ale daja gwarancje. w poniedziałek zamawiam czesci do swojej,na luty bedzie gotowa.Skorzystam z zaproszenia
ODPOWIEDZ