Wskaznik oleju Virago 1100

Wszysto co związane z silnikami naszych Virago
thomas102
Status: Offline

Wskaznik oleju Virago 1100

Post autor: thomas102 »

Ziimnnno w garażu jak diabli , zmarzłem i nie znalazłem niczego w mojej Virago 1100 co pozwoliło by mi ustalić pozom oleju w silniku , może i ciemny jestem :oops: , ale korek nie ma bagnetu , wziernika też nie znalazłem .Przy okazji na forum spotkałem kilka opini co do oleju silnikowego , może ktoś z całą odpowiedzialnością za słowa ... :) napisze jakie powinien mieć parametry , a jaki w przekładni koła :)
A jeśli już tak się rozpisałem, mam poniżej aku taki przełącznik i gniazdo - podobne do zapalniczki tylko mniejsze o połowę , pewnie służy do ładowania aku - może ktoś wie skąd takowe kupić bo patroszenie motorka za każdym razem średnio mi sie uśmiecha
pozdrówka
Awatar użytkownika
VIKING
Posty: 1765
Rejestracja: 12 października 2008, 12:43
Motocykl: Custom 1400 xt350 DL
Lokalizacja: Wieruszów
Wiek: 51
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wskaznik oleju Virago 1100

Post autor: VIKING »

Wskaźnik poziomu oleju masz na pokrywie silnika ma samym spodzie trza się schylić niewielka szybka z wybitymi numerkami powinno być na środku stawiając motor na centralce ja zalewam 3/4, części najlepiej kupisz na alegto od osoby która ma na części 110 virago jest tego. Ja używam castrola typowego do moto nie jest tani ale coś zacoś, latem mam spokój.
Pozdrawiam Karol
Awatar użytkownika
mike
Posty: 43
Rejestracja: 17 lipca 2009, 18:00
Motocykl: byla xv1100/xvs650
Lokalizacja: Newcastle/Kalisz
Status: Offline

Re: Wskaznik oleju Virago 1100

Post autor: mike »

gniazdo sluzy to do ladowania baterii,nie wiem gdzie to kupisz ja mam orginalnie z prostownikiem
ODPOWIEDZ