kurtka skórzana

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Awatar użytkownika
andzik
Posty: 438
Rejestracja: 07 sierpnia 2009, 19:18
Motocykl: Virago XV 535 92r
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiek: 38
Status: Offline

Re: kurtka skórzana

Post autor: andzik »

zerknij internetową firmę 4biker (google). Sprzedają ładne kurtki i spodnie z dokładnie opisanymi rozmiarami (po zakupie pasowały idealnie). Kupiłem ostatnio zestaw spodnie skórzane plus kurtka (w spodniach protektory na biodra i kolana w kurtce na ramiona plecy i łokcie) za 815zł (przesyłka gratis jak się zagada). Nie jestem profesjonalistą ale jestem zadowolony. Powodzenia!
Awatar użytkownika
Pinek
Posty: 165
Rejestracja: 07 kwietnia 2010, 21:15
Motocykl: Yamaha Virago 535
Lokalizacja: Łódź
Wiek: 33
Status: Offline

Re: kurtka skórzana

Post autor: Pinek »

Czy ktoś jeszcze kupował w 4-biker? Możecie się coś więcej wypowiedzieć? :)
Awatar użytkownika
bruno-rz
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwietnia 2009, 22:44
Motocykl: Virago 535
Lokalizacja: Rzeszów
Wiek: 45
Status: Offline

Re: kurtka skórzana

Post autor: bruno-rz »

JURO pisze:Witam wsystkich! Kupiłem kilka dni temu motor a teraz przymierzam sie do kupna jakiegoś ubranka, jeśli wie ktoś gdzie w okolicach rzeszowa lub na podkarpaciu jest jakiś dobry sklep a może sklepy to proszę o jakieś namiary. Ja chciałem kupić jakąś kurtkę i spodnie i może jeszcze buty jeśli kasy styknie , wszystko ma być ze skóry. A ile tak wogóle będę musiał przeznaczc na takie zakupy? bo kask też mam marny :roll: z góry dziękuję :bikersmile:
Jak już będziesz w Intermotors to w salonie Yamahy na pięterku jest niezły wybór ciuszków, butów i kasków. Salon jest za salonem VW.
Poza tym WMW na Lwowskiej (dawny Polmozbyt od strony jednostki).



Offtopik: Grono "Viragomaniaków" na podkarpaciu się powiększa :chopper: :nazdrowie:
ELITARNA LOŻA SZYDERCÓW
Obrazek
Awatar użytkownika
JURO
Posty: 143
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 22:56
Motocykl: Virago 750 1996rok
Lokalizacja: Chmielnik , Rzeszów, Szkocja
Wiek: 50
Kontakt:
Status: Offline

Re: kurtka skórzana

Post autor: JURO »

Dzięki wszystkim za informacje , mam nadzieję że coś znajdę na miejscu a teraz czekam na urlop mam już zaklepany od 30 maja jak nie znadję nic ciekawego w Rzeszowie to pojadę po tę z allegro , najbliższy sklep mają w Katowicach , przy okazji dotlenię moją Blondynkę :lol: bo jeszcze w niej siedzi zimowe powietrze :wink: jeśli ktoś chciałby się dołączyć to nie ma sprawy , pojedziemy wtedy tak :bikersmile: :chopper: :chopper: :chopper: :chopper: :chopper:
Awatar użytkownika
Saszko
Posty: 234
Rejestracja: 04 września 2007, 14:57
Motocykl: Yamaha XVS650
Wiek: 56
Status: Offline

Re: kurtka skórzana

Post autor: Saszko »

byla juz o nich mowa:
http://www.afyon.pl/
jak to ktos napisał - wybór mieli niezbyt duzy, ale moze cos znajdziesz no i w skórze robią.
Awatar użytkownika
JURO
Posty: 143
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 22:56
Motocykl: Virago 750 1996rok
Lokalizacja: Chmielnik , Rzeszów, Szkocja
Wiek: 50
Kontakt:
Status: Offline

Re: kurtka skórzana

Post autor: JURO »

Wszystko wskazuję że wybór padnie na taką kurtkę http://www.allegro.pl/item980580108_now ... ml#gallery jeśli ktoś wie gdzie bliżej Rzeszowa można coś takiego kupić to proszę o namiary dzięki :wink:
Janusz XV ;)
Posty: 144
Rejestracja: 27 marca 2010, 18:25
Motocykl: Yamaha Virago XV 750
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiek: 31
Status: Offline

Re: kurtka skórzana

Post autor: Janusz XV ;) »

http://www.allegro.pl/item1012978804_ku ... skora.html
Jak by co to ja mam do sprzedania taka :razz: Sprzedaje to mój dobry kumpel z którym siedzialem przez 10 lat w szkolnej ławie :rock: Fajna kurteczka i naprawde nie zniszczona chociaż widac że uzywana troche była. Nie wiem czy nie powinieniem tego do ogłoszenia dać ale tutaj sie podczepilem :wink:
ODPOWIEDZ