nowe wydechy

Dodatki i przeróbki do Virago
Siwydarek
Status: Offline

nowe wydechy

Post autor: Siwydarek »

Witam
Male pytanko odnosnie wybebeszania tlumikow. Jak myslicie czy zalozenie pustych wydechow i wyrzucenie takze puszki to dobry pomysl , czy moi sasiedzi to przetrawia i czy nie bedzie problemow z przegladem.
:motorcycle:
Awatar użytkownika
Balwi
Posty: 592
Rejestracja: 17 stycznia 2009, 23:37
Motocykl: XV1100, XJR 1300 SP '01
Lokalizacja: Okolice Inowrocławia
Wiek: 41
Status: Offline

Re: nowe wydechy

Post autor: Balwi »

To nie jest dobry pomysł. Ludzie będą się oglądać na Ciebie jak jedziesz. Będzie Cię słychać z kilometra. Pan diagnosta nie da przeglądu. Policja zabierze dowód rejestracyjny jak Ci zmierzą Db wychodzące z komina. Sąsiad będzie Cię gonił z widłami jak mu będziesz hałasować pod oknem...

Pusty wydech to samo zło!! :twisted:


Lecz bez tego zła nie ma frajdy z jazdy przy akompaniamencie nie stłumionej V2 :bikersmile: .
Siwydarek
Status: Offline

Re: nowe wydechy

Post autor: Siwydarek »

Dzieki
Wlasnie o to mi chodzilo, moze nie bedzie tak zle.Czego sie nie zrobi dla tego dzwieku.
Awatar użytkownika
Balwi
Posty: 592
Rejestracja: 17 stycznia 2009, 23:37
Motocykl: XV1100, XJR 1300 SP '01
Lokalizacja: Okolice Inowrocławia
Wiek: 41
Status: Offline

Re: nowe wydechy

Post autor: Balwi »

:mrgreen: lecz w dłuższą trasę polecam jakieś stopery. Ja po dojechaniu do Częstochowy/Olsztyna na rozpoczęcie sezonu byłem głuchy, może nie tyle co od wydechu bo powyżej 100km/h dźwięk wydechu zlewa się z wiatrem lecz dudnienie pod dupą robi również swoje :wink: . Było to raptem 350km w kasku integralnym....
Awatar użytkownika
motomich
Posty: 24
Rejestracja: 26 września 2009, 19:51
Motocykl: XV1100
Lokalizacja: Konin
Wiek: 48
Status: Offline

Re: nowe wydechy

Post autor: motomich »

Nie wybebeszaj totalnie!!! Wystarczy, że rozwiercisz, wiertło 8 i 6do8 otworów. Ja tak zrobiłem. w trasie przy średnich obrotach w miare cicho. jak dasz mu ognia fajnie klepie. Jeżeli ten zabieg Cię nie zadowoli zawsze możesz je wybebeszyć.
LIVE to RIDE and RIDE to LIVE
Awatar użytkownika
kris2k
Posty: 3403
Rejestracja: 15 czerwca 2010, 07:24
Motocykl: GuStaw
Lokalizacja: Pabianice
Wiek: 53
Status: Offline

Re: nowe wydechy

Post autor: kris2k »

Wybebeszać możesz śmiało, uwierz mi sam to przerabiałem, nawierciłem po 8 otworów fi10, było mi mało po dwóch dnaich, wybebeszyłem całkowicie i nie zauważyłem zmian. Jedyne co to odradzam jakiekolwiek dłubanie przy samym tłumiku (tym pod wachaczem). A z rurami całkowita dowolność :rock:
ODPOWIEDZ