po której stronie jest rozrząd w 535 ????????

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
Smajdor Andrzej
Status: Offline

po której stronie jest rozrząd w 535 ????????

Post autor: Smajdor Andrzej »

po której stronie jest łańcczuszek rozrzadu w 535 od strony sprzęgła czy od strony prawej??????
Awatar użytkownika
Adam P
Posty: 74
Rejestracja: 21 września 2008, 08:23
Motocykl: Kawasaki Zephyr 750
Lokalizacja: Malbork
Wiek: 58
Kontakt:
Status: Offline

Re: po której stronie jest rozrząd w 535 ????????

Post autor: Adam P »

Witam, trudne pytanie, ale odpowiem:
Tak się składa że Virka ma dwa łańcuszki i z lewej i z prawej strony.
Na przednim cylindrze jest z prawej strony a na tylnym z lewej.

Jak siedzisz na moto to z prawej strony jest sprzęgło, a z lewej alternator. Tak że strona prawa=strona sprzęgła

Adam
Awatar użytkownika
rembrandtin
Posty: 493
Rejestracja: 25 czerwca 2008, 15:10
Motocykl: 535
Lokalizacja: Pilawa
Status: Offline

Re: po której stronie jest rozrząd w 535 ????????

Post autor: rembrandtin »

mysle ze kolega Smajdor Andrzej, piszac o stronie sprzegla mial na mysli linke sprzegla ktora jest po lewej stronie silnika.
bledy w pisowni sa poto zeby je popelniac a i tak wszyscy wiedza oco chodzi wiec poco pisac poprawnie niejestem dumny z tego ze w kraju zadza sami ...... wiec pisze tak jak oni zadza jak bedzie git to bede pisal jak nalezy a puki co pisze jak jest
Smajdor Andrzej
Status: Offline

rozrzad

Post autor: Smajdor Andrzej »

Dzieki panowie. tak myslałem bo po lewej stronie jest alternator a ja debil myslałem ze jak jest limka od sprzęgła po lewej to sprzegło jest po lewej tez. a juz rozbierałem altenator i jest po lewej. BO MI SZUMI TAK PO PAWEJ STRONIE JAK MOTO CHODZI I JAK WYSPRZEGLE TO PRZESTAJE. TO PEWNIE SPRZEGŁO ALBO ŁANCUSZEK ROZRZĄDU PIERWSZEGO CYLINDRA. zdejme pokrywe i sie zobaczy.
DZIEKI WIELKIE I SZEROKOŚCI. :cool: :cool:
Awatar użytkownika
Adam P
Posty: 74
Rejestracja: 21 września 2008, 08:23
Motocykl: Kawasaki Zephyr 750
Lokalizacja: Malbork
Wiek: 58
Kontakt:
Status: Offline

Re: po której stronie jest rozrząd w 535 ????????

Post autor: Adam P »

Jak Ci szumi po prawej to jest po prostu luźny kosz sprzęgła - po okolo 40 tyś km virki tak mają, można z tym jeździć. Na forum jest o tej przypadłości bardzo dużo informacji - poszukaj sobie.
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: po której stronie jest rozrząd w 535 ????????

Post autor: Blunio »

Adam P pisze:luźny kosz sprzęgła
Czy wymiana kosza coś w tym zakresie poprawia, czy to jak pisał Kyller leczenie syfu pudrem ?
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
ODPOWIEDZ