zbiorniczek płynu hamulcowego

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
Piotr Giżyński
Status: Offline

zbiorniczek płynu hamulcowego

Post autor: Piotr Giżyński »

Powiedzcie drodzy Koledzy czy pod odkęcanym deklem w zbiorniczku płynu hamulcowego powinna oryginalnie być jakaś uszczelka czy ten element jest jedynie dokręcony? Nie macie problemu z przeciekiem kiedy np moto stoi długo z kierownicą na lewo (wtedy płyn przelewa się na jedną stronę i jego poziom jest powyżej łączenia). Może trza po prostu troszke go odlać?

pozdrawiam i czekam na Wasze uwagi Piotr
Awatar użytkownika
ayo007
Posty: 1207
Rejestracja: 12 września 2007, 21:51
Motocykl: yamaha virago 1100
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie
Wiek: 55
Status: Offline

Re: zbiorniczek płynu hamulcowego

Post autor: ayo007 »

..pod deklem masz specjalną gumową diafragmę, ktora zakrywa całość zbiorniczka i dokładnie spasowana jest z dekielkiem, nie ma mowy o zadnym wycieku..pozdrawiam
Virago 1100,na razie starczy..:)
Awatar użytkownika
Strażak
Posty: 598
Rejestracja: 11 grudnia 2007, 16:53
Motocykl: Yamaha 1100 Virago
Lokalizacja: Opole
Wiek: 55
Kontakt:
Status: Offline

Re: zbiorniczek płynu hamulcowego

Post autor: Strażak »

Nie rozkręcałem (odkręcałem) dekielka w zbiorniczku, ale przecieku jak na razie nie mam.
Nie jedź szybciej niż twój Anioł Stróż umie latać

Jawa 350 => XJ 700S MAXIM 1990 r. => XV 750 VIRAGO 1987 r. =>> już jest XV 1100 1993 r.

http://www.ma-ro.com.pl
Piotr Giżyński
Status: Offline

Re: zbiorniczek płynu hamulcowego

Post autor: Piotr Giżyński »

ayo007 pisze:..pod deklem masz specjalną gumową diafragmę, ktora zakrywa całość zbiorniczka i dokładnie spasowana jest z dekielkiem, nie ma mowy o zadnym wycieku..pozdrawiam
OK, muszę się więc bliżej przyjżeć bo nic takiego o czym piszesz nie znalazłem. Właśnie wróciłem z garażu, zbadałem moją lalę na obecność membrany i jest! Miałeś rację, muszę więc poobserwować skąd mam ten drobny przeciek bo ta membrana jest cała. Dzięki za info.
ODPOWIEDZ