Nie ssie paliwa ze zbiornika

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
Co Co
Posty: 34
Rejestracja: 15 marca 2011, 13:36
Motocykl: Virago 535
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Nie ssie paliwa ze zbiornika

Post autor: Co Co »

Moja Niunia nie ssie paliwa.
Objawy - odpalila ale potem zaczelo sie ciche strzelanie z lewej strony tam gdzie jest pompka paliwa. Szybkosc strzelania rosla az do predkosci strzalow z Kalasznikowa i zachwile zgasla i juz nie odpalila.
Paliwo jest na full pod korek.
Co sprawdzilem. Ogladnolem filtr paliwa - widze pusty.
Odczepilem wezyk miedzy filtrem paliwa a zbiornikiem i zalalem pompke i filtr paliwa strzykawka. Potem wlaczylem prad i pompa zaczela strzelac i sciagac paliwo ze strzykawki az zalalo filter paliwa na full - po ponownym przelaczeniu on off (czerwony guzik) byl jeden odlos a potem juz nic. czyli wnioskuje ze paliwo jest w gaznikach i OK. Odpalam i zagadala od strzalu - chodzi i sciaga mi paliwo (widze w filtrze paliwa jak mi sie robi pusto) dolewam strzykawka - jest ok. chodzi pieknie.
Gasze i dopelniam paliwo w filtrze i wezyku a potem zapinam do zbiornika. Odpalam - jest ok. Ale widze ze paliwo z filtra znika a nie zaciaga nowego. Po chwili zaczyna mi pompka strzelac, narpiew powoli potem szybciej i Niunia gasnie - brak paliwa. Ok - powtrzam wszystko raz jeszcze - zalewam filtr odpalam - chodzi OK. zatykam wezyk od strony filtra palcem i czuje ze mnie przysysa im mniej paliwa tym silnie - czyli pompka ok.
Teraz pytanie co blokuje doplyw paliwa ze zbiornika? Usilowalem zalac kruciec jaki wychodzi ze zbiornika do filtra ale strzykawka nawet na chama nic nie wchodzi (tylko sie obryzgalem jak dosilem tlok strzykawki). Czy jest tak jakis zawor.
Dla informacji 3 dni temuzgasla mi z braku paliwa ale od tego czasu mam jakie 60 km wyjezdzone i bylo ok.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ