śruby na cylindrze

Wszysto co związane z silnikami naszych Virago
Awatar użytkownika
gpz
Posty: 160
Rejestracja: 20 września 2010, 18:19
Motocykl: virago XV 750 1994
Lokalizacja: okolice łańcuta/kraków
Wiek: 34
Status: Offline

śruby na cylindrze

Post autor: gpz »

mam kolejny problem do wyjaśnienia...
na tylnim cylindrze zaobserwowałem dwie duże śruby, które są :D, jedna jest wkręcona od strony pierwszego cylindra, a druga od strony miejsca gdzie jest akumulator, ale niestety nie wiem od czego one są. A ich stan jest taki, że są raczej zaśniedziałe, i ogólnie niepokoi mnie ich wygląd,. Niestety nie mam jak zamieścić zdjęcia. mógłby ktoś mnie oświeci? chodzi mi o xv750 z 1994
edit- mam zdjęcie. to ta sruba http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 4654f.html
co może oznacza, że ona jest zaśniedziała? bo w zasadzie tylko ona mi się nie podoba, a cała reszta jest ok?
juz wiem co tro jest, sory za zasmiecanie forum!
SiwyBis
Status: Offline

Re: śruby na cylindrze

Post autor: SiwyBis »

Witaj.

W mojej 750 z 97r. pracuje tam sobie automatyczny napinacz łańcucha rozrządu:)
To że śrubki zardzewiałe się nie przejmuj a jak już bardzo chcesz to zawsze możesz tam wsadzić nierdzewne na imbus, będę wieczne.

Pozdrawiam.
Siwy.
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: śruby na cylindrze

Post autor: Blunio »

gpz pisze:sory za zasmiecanie forum!
Nie zaśmiecasz forum, po to ono jest, aby pytać. Z tym że jak chcesz dostawać poważne odpowiedzi, to uzupełnij swój "profil" podając przynajmniej typ posiadanego motocykla. Wtedy wszyscy będą wiedzieć, o co pytasz dokładnie :pomocy:
:motorcycle:
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
ODPOWIEDZ