Szkocja 2011

Ciekawe miejsca, propozycje wycieczek, co warto zobaczyc? Tematy związane z turystyką motocyklową
Awatar użytkownika
stazbig
Posty: 898
Rejestracja: 22 maja 2011, 21:36
Motocykl: Virago 535DX '96
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska
Wiek: 74
Kontakt:
Status: Offline

Re: Szkocja 2011

Post autor: stazbig »

A ja wycieczki po Szkocji gratuluję, odbyłem podobną, ale puszką, w czasach kiedy autora jeszcze na świecie nie było. Co ja w młodości robiłem nie napiszę bo i tak większość forumowiczów nie uwierzyło by.
:pomocy: Myślę że niektóre wypowiedzi w tym wątku są upierdliwe (jak to się dziś mówi). Jeśli myślisz inaczej , wal kamieniem.
Zbyszek
Obrazek

https://picasaweb.google.com/1012771924 ... 010/Virago

Szkoda życia na spanie, lepiej go poświęcić na etyliny spalanie !!!
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: Szkocja 2011

Post autor: Blunio »

stazbig pisze:niektóre wypowiedzi w tym wątku są upierdliwe
I ja tak myślę. Na zasadzie - jak nie mam co napisać, do przynajmniej włożę łyżkę dziegciu do beczki miodu - na przyszłość niech się nie puszy. Jak się komuś nie podobały pewne sprawy, mógł zwrócić uwagę autorowi na PRIV. Ale to by nie było medialne, diabli by też wzięły wydźwięk moralizatorski. A więc kto nie rzucił papierka od cukierka na chodnik ani nie sikał ukradkiem na ulicy - niech weźmie kamień i rzuci :frustrated:
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
Awatar użytkownika
hetman
Posty: 439
Rejestracja: 17 kwietnia 2011, 21:48
Motocykl: Yamaha Virago 535 '89r
Lokalizacja: Radom
Wiek: 39
Status: Offline

Re: Szkocja 2011

Post autor: hetman »

O rany, no ale my już dawno skończyliśmy a Wy jeszcze. Luz, co ? :motorcycle: Uwagę ma prawo zwrócić młodszy starszemu, starszy młodszemu, według racji. Tyle w tym temacie. A widoczki bardzo ładne, oj ładne.
Obrazek
Awatar użytkownika
GLIWICKI
Posty: 5643
Rejestracja: 01 października 2007, 23:08
Motocykl: XV 750 '97
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 54
Status: Offline

Re: Szkocja 2011

Post autor: GLIWICKI »

Zamykamy OT i powracamy do tematu głównego :?
Zasada podstawowa na Forum : Zanim zapytasz uzyj funkcji Szukaj!!!
A reszta w Regulaminie ...
ODPOWIEDZ