Moto-akcesoria.pl w każdą Niedziele rozdają pieniądze

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Awatar użytkownika
moto-akcesoria
Posty: 99
Rejestracja: 26 stycznia 2010, 17:10
Lokalizacja: ZS, PO, WZ, CB, GD
Status: Offline

Moto-akcesoria.pl w każdą Niedziele rozdają pieniądze

Post autor: moto-akcesoria »

Ogólnopolska sieć salonów z akcesoriami motocyklowymi płaci swoim klientom, którzy dokonają zakupów w niedzielę. Klienci za każde wydane 500 zł dostają bon o wartości 50 zł. Bonami można płacić dokonując zakupów w jednym z 10 dowolnych salonów w Polsce. Promocja dotyczy wszystkich ponad 70 000 produktów z całej oferty sieci. Zapraszamy do zakupów w salonach moto-akcesoria.pl
[center]Akcesoria motocyklowe, kaski, odzież, narzędzia, materiały eksploatacyjne
Profesjonalna obsługa, wysoka jakość
www.moto-akcesoria.pl
...dla ludzi z pasją[/center]
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: Moto-akcesoria.pl w każdą Niedziele rozdają pieniądze

Post autor: Blunio »

Łoj ludzie, ludzie ... 10 % bonifikaty to żadna łaska. Już udowadniam swoją tezę.
Kurtka Buse Ancona kosztuje u was 749 zł (http://www.moto-akcesoria.pl/kurtka-mot ... ona,p,7621)
Taka sama kurtka na Allegro jest do kupienia za 525 zł (http://allegro.pl/kurtka-buse-ancona-to ... 48361.html). Wysyłka gratis. Więc klikam, robię przelew i kurteczkę przysyłają mi do domu a 224 zł pozostaje w kieszeni - a nie jakiś bon. Ile to % proszę sobie samemu wyliczyć.
Są pytania ?
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
Awatar użytkownika
Pawlicki
Posty: 542
Rejestracja: 02 czerwca 2011, 15:28
Motocykl: Virago 750 94
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 42
Status: Offline

Re: Moto-akcesoria.pl w każdą Niedziele rozdają pieniądze

Post autor: Pawlicki »

Zgadza się nawet nie trzeba na allegro szukać. Wystarczy popatrzeć na oferty innych sklepów jak ścigacz.pl larson i już ceny sporo niższe.

Spodobała mi się też stopka " Profesjonalna obsługa, wysoka jakość "
To tu moja historia. Kupiłem u nich kask shoei. Fakt spory rabat dostałem bo zgraliśmy się z kumplem i wzięliśmy 2. No i niestety w moim była wada fabryczna polegająca na wypadaniu spinki od wyściółki. Pojechałem zatem do sklepu w którym to kask kupiłem - motoakcesoria w Markach i panowie powiedzieli, że kask muszą wysłać gdzieś do serwisu i potrwa to ok 3 - 4 tyg. Już mi się to bzdura wydawało a więc zapytałem czy jakiś kask zamienny czy coś bo nie mam jak motocyklem wrócić i jak jeździć. Oni że nie ma takiej opcji ani że producent nie przewiduje tego. Znalazłem zatem przedstawicielstwo Shoei podjechałem i okazało się, że shoei w standardzie daje kask zamienny dokładnie taki sam lub inny do testowania na czas naprawy. Wielce się zdziwili, że sklep tak postąpił. Oczywiście na czas naprawy dostałem kask dokładnie taki sam a sama naprawa trwała 2 dni bo tych spinek na stanie nie mieli. Spisali sobie dane sklepu gdzie zajście miało miejsce i przeprosili za całą sytuacje.
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: Moto-akcesoria.pl w każdą Niedziele rozdają pieniądze

Post autor: Blunio »

IMHO mamy przykład jak mawiał towarzysz Stalin: "zawrót głowy od sukcesów". Jak się nie szanuje klienta, on już nie wróci. A w dobie Internetu jeszcze kilku pójdzie w jego ślady. O czym zdaje się zapominać kierownictwo M-a.pl. Jedno jest pocieszające. Jest gdzie dokonać przymiarki przed zakupem w necie :bravo:
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
Awatar użytkownika
IŻIK
Posty: 1795
Rejestracja: 16 marca 2009, 17:57
Motocykl: Yamaha 535-Czarnula
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiek: 56
Status: Offline

Re: Moto-akcesoria.pl w każdą Niedziele rozdają pieniądze

Post autor: IŻIK »

a ja z innej beczki... Ciekawe co ksiądz powie na namawianie na zakupy w niedziele...i czy przed mszą czy po mszy ... :rock:
ELITARNA LOŻA SZYDERCÓW
Obrazek
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: Moto-akcesoria.pl w każdą Niedziele rozdają pieniądze

Post autor: Blunio »

IŻIK pisze:namawianie na zakupy w niedziele
Grzech ciężki - ile to zdrowasiek trzeba odmówić na odkupienie :frustrated:
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
Awatar użytkownika
moto-akcesoria
Posty: 99
Rejestracja: 26 stycznia 2010, 17:10
Lokalizacja: ZS, PO, WZ, CB, GD
Status: Offline

Re: Moto-akcesoria.pl w każdą Niedziele rozdają pieniądze

Post autor: moto-akcesoria »

Witam, bardzo dziękuje za sygnał.
Między innymi dzięki Waszym uwagom możemy udoskonalać naszą działalność.
Oczywiście należał się Panu kask zastępczy, i oczywiście zapewniamy naszym Klientom w takich sytuacjach kaski zastępcze.
Bardzo nam przykro z powodu takiego obrotu sprawy. Obiecujemy poprawę:)
P.S A w niedziele najlepiej wpaść przed obiadem u teściowej!
moto-akcesoria.pl
[center]Akcesoria motocyklowe, kaski, odzież, narzędzia, materiały eksploatacyjne
Profesjonalna obsługa, wysoka jakość
www.moto-akcesoria.pl
...dla ludzi z pasją[/center]
podbiel
Posty: 1639
Rejestracja: 05 czerwca 2010, 14:09
Motocykl: virago xv750 '95
Status: Offline

Re: Moto-akcesoria.pl w każdą Niedziele rozdają pieniądze

Post autor: podbiel »

moto-akcesoria pisze:Między innymi dzięki Waszym uwagom możemy udoskonalać naszą działalność.
to kiedy ceny zjadą w dół? Tylko nie 15% na jeden artykuł. Bo że u was jest drogo to chyba wyjaśniać nie trzeba.
Awatar użytkownika
Pawlicki
Posty: 542
Rejestracja: 02 czerwca 2011, 15:28
Motocykl: Virago 750 94
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 42
Status: Offline

Re: Moto-akcesoria.pl w każdą Niedziele rozdają pieniądze

Post autor: Pawlicki »

moto-akcesoria pisze:Witam, bardzo dziękuje za sygnał.
Między innymi dzięki Waszym uwagom możemy udoskonalać naszą działalność.
Oczywiście należał się Panu kask zastępczy, i oczywiście zapewniamy naszym Klientom w takich sytuacjach kaski zastępcze.
Bardzo nam przykro z powodu takiego obrotu sprawy. Obiecujemy poprawę:)
P.S A w niedziele najlepiej wpaść przed obiadem u teściowej!
moto-akcesoria.pl
Ehh szkoda że obsługa sklepu nie była tak miła jak ten post, kiedy to ja naprawdę miałem problem z tygodniowym kaskiem. A czy problem z tym że produkty oferowane są w każdej placówce został już rozwiązany? Co ja się najeździłem miedzy moto-akcesoria w Markach a tymi przy Górczewskiej w Warszawie aby kask obejrzeć, przymierzyć. Ciągle jedna placówka odsyłała mnie do tej drugiej bo to albo modelu nie było a to rozmiaru a na nieszczęście miałem upatrzone 3 modele które chciałem przymierzyć zobaczyć porozmawiać zapoznać się. ehh skoro u was ma być drogo to chociaż obsługę zapewnijcie fachową i rzetelną.
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: Moto-akcesoria.pl w każdą Niedziele rozdają pieniądze

Post autor: Blunio »

Pawlicki pisze:skoro u was ma być drogo to chociaż obsługę zapewnijcie fachową i rzetelną.
Ja akurat na to nie narzekam. Jak kupowałem kask pani SYLWIA pomogła mi kask dopasować a następnie zamówiła odpowiedni rozmiar w odpowiednim kolorze. Tutaj trzeba mieć na uwadze fakt, że rynek akcesoriów motocyklowych pomimo wzrostu jest jeszcze dość wąski. Przechowywanie całego asortymentu w każdym sklepie jest związane z zamrażaniem środków, na co mało kto idzie. Kwestia tylko jak sprzedawca potrafi załatwić klienta.
BTW Przelew też mogłem zrobić z jej komputera :bravo:
:chopper:
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
Awatar użytkownika
moto-akcesoria
Posty: 99
Rejestracja: 26 stycznia 2010, 17:10
Lokalizacja: ZS, PO, WZ, CB, GD
Status: Offline

Re: Moto-akcesoria.pl w każdą Niedziele rozdają pieniądze

Post autor: moto-akcesoria »

Witam, bardzo dziękujemy za te słowa. Z miłą chęcią przekaże pochwałę Pani Sylwii. moto-akcesoria.pl
[center]Akcesoria motocyklowe, kaski, odzież, narzędzia, materiały eksploatacyjne
Profesjonalna obsługa, wysoka jakość
www.moto-akcesoria.pl
...dla ludzi z pasją[/center]
ODPOWIEDZ