Oring do filtra oleju w 535

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
Awatar użytkownika
wierzba
Posty: 473
Rejestracja: 21 maja 2008, 07:25
Motocykl: było 535 teraz 1100
Lokalizacja: Józefosław
Wiek: 49
Status: Offline

Oring do filtra oleju w 535

Post autor: wierzba »

Cześć,
z lektury forum wynika że przy wymianie filtra oleju powinno się wymienić również oring uszczelniający i części tej zwykle nie ma razem z filtrem. Jakie są wymiary tego oringu i czy z jakąś marką filtrów występuje może w komplecie ?

pozdrawiam
wierzba
Awatar użytkownika
Fidel
Posty: 120
Rejestracja: 08 lutego 2008, 19:58
Motocykl: XV1100
Lokalizacja: Suwałki
Wiek: 55
Status: Offline

Re: Oring do filtra oleju w 535

Post autor: Fidel »

Z oringiem to jest tak , że jak masz dobry to nie musisz wymieniać . Ja nie wymieniałem (wiem że nie tylko ja :mrgreen: ), ale jak bardzo się upierasz to znajdziesz taki w pierwszym lepszym sklepie z akcesoriami gumowymi . Po prosto weź na wzór i dobierzesz.
Caramba!
jaroz
Posty: 755
Rejestracja: 04 marca 2008, 22:03
Motocykl: virago 535
Lokalizacja: galicja
Wiek: 56
Kontakt:
Status: Offline

Re: Oring do filtra oleju w 535

Post autor: jaroz »

a dobre filtry mają załączony O-ring i nie ma problemu. ja długo wybierałem filter na ebay'u i w końcu trafiłem za parę groszy Championa i był z uszczelką, a z tego co wiem to inne, droższe są i uszczelki nie mają.
Awatar użytkownika
wolbi
Site Admin
Posty: 1084
Rejestracja: 03 września 2007, 17:09
Lokalizacja: Poznań
Wiek: 41
Kontakt:
Status: Offline

Re: Oring do filtra oleju w 535

Post autor: wolbi »

Jezeli oring jest dobry to nie musisz go wymieniac. Aha...jezeli chodzi o filtry oleju to nie kupuj filtru firmy Hiflofiltro. Ma on minimalnie (1-2mm) zbyt szeroka gumę i sporo sie natrudzilem zeby dokrecic dekiel.
Awatar użytkownika
ziółko1961
Posty: 456
Rejestracja: 14 stycznia 2008, 16:10
Motocykl: była 535 jest vt1100
Lokalizacja: Kiszewy / Konin
Status: Offline

Re: Oring do filtra oleju w 535

Post autor: ziółko1961 »

średnica wew. ok.64mm przekrój 4mm. można dostać w Grene za 1.80zł.Ja tam kupowałem.
ODPOWIEDZ