prędkość do 100km/h

Tematy związane z gażnikami
arnow
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwietnia 2011, 18:27
Motocykl: Virago XV 535
Lokalizacja: Barwice, zach-pom
Wiek: 45
Status: Offline

prędkość do 100km/h

Post autor: arnow »

Witam
chciałbym się podpytać o taką rzecz, Virażka rozpędza mi się do 100 km/h i więcej nic a nic nie chce iść, na czterech biegach wszystko ok, ładnie odchodzi, na piątce po dojściu do ok.100 jakby się motong dławi, wcześniej chodziła normalnie, popieprzyło się za przeproszeniem po zimie, kiedy mechanik mi czyścił gaźniki (mój błąd-zostawiłem mało paliwa i się zasyfiły), i niby regulował gaźniki, dodam, że świece okopcone i po odpaleniu coś wywala tłumikiem (niedopalone paliwo?), i tak pewnie bez mechanika się nie obędzie, ale będę wdzięczny za jakieś porady.
PS. świece w tym sezonie wymieniałem już drugi raz, nie wiem czy to jakieś podróby czy taki szajs (NGK)
pozdrowionka
Virago XV 535DX 32kW '99 rok
Awatar użytkownika
kruuger
Posty: 68
Rejestracja: 17 maja 2012, 11:53
Motocykl: 535-> 1100
Lokalizacja: Toruń/Warszawa
Wiek: 33
Status: Offline

Re: prędkość do 100km/h

Post autor: kruuger »

trzeba chyba zacząć standardowo, pełna regulacja i synchro gaźników, jak nie pomoże to warto wyjąć gaźniki i je rozebrać, mogła się membrana podwinąć mechanikowi przy składaniu.
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: prędkość do 100km/h

Post autor: Blunio »

Ja tam stawiam na membrany - źle złożone albo dziurawe. Sprawdź, to tylko 4 śrubki do każdej membrany. Nie pozamieniaj ich miejscami !!!
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
ODPOWIEDZ