Eksploatacja Yamahy Virago 125 Pare pytan

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
Awatar użytkownika
GLIWICKI
Posty: 5643
Rejestracja: 01 października 2007, 23:08
Motocykl: XV 750 '97
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 54
Status: Offline

Re: Eksploatacja Yamahy Virago 125 Pare pytan

Post autor: GLIWICKI »

Nic dodac - nic ujac ...
:mrgreen: :twisted: :mrgreen: :twisted: :mrgreen: :twisted:
Zasada podstawowa na Forum : Zanim zapytasz uzyj funkcji Szukaj!!!
A reszta w Regulaminie ...
jari
Status: Offline

Re: Eksploatacja Yamahy Virago 125 Pare pytan

Post autor: jari »

hmmm Po raz kolejny się sprawdza - Człowiek uczy sięcałe życie ... zwłaszcza dzięki bardziej doświadczonym kolegom
Herberto
Status: Offline

Re: Eksploatacja Yamahy Virago 125 Pare pytan

Post autor: Herberto »

Mam maly porblem , czoraj zapalilem yamahe aby sie przejechac i zauwarzylem jak naciskam sprzeglo to jak wrzucam 1 biega to mi szarpie a później jak jade to jak wrzucam 2 lub 3,4,5 bieg to slysze tak glosno jak beig wchodzi , to jest normalne ??
jari
Status: Offline

Re: Eksploatacja Yamahy Virago 125 Pare pytan

Post autor: jari »

podciągnij linkę sprzęgła
adames23
Status: Offline

Re: Eksploatacja Yamahy Virago 125 Pare pytan

Post autor: adames23 »

Witam. OLEJ:Więc olej jaki używam to Mobil 1 semisyntetic 10w 40 i jest to jeden wlew dla silnika skrzyni biegów i sprzęgła (Prawidłowy stan 1.6- 1.7 litra) Przy wymianie zaleca sie wymienić i filtr . ŚWIECE: orginalnie powinny być NGK CR6HSA
Awatar użytkownika
lenio
Posty: 587
Rejestracja: 24 grudnia 2007, 07:48
Motocykl: ViragoXV125, ViragoXV1100
Lokalizacja: Kikół
Wiek: 50
Status: Offline

Re: Eksploatacja Yamahy Virago 125 Pare pytan

Post autor: lenio »

Witaj.
Dokładnie nie wiem jak jest bo olej dopiero kupiłem -półsyntetyk Motul [mój motorek ma przejechane 12000 km]- polecili mi go w serwisie w Toruniu. Na silniku jest wybite 1400cm , z zalanym filtrem 1.6l A co do świec Adames23 ma rację.
Szerokości wiosną :cool:
Gang Dzikich Wieprzy.
Awatar użytkownika
RAFFEN
Posty: 634
Rejestracja: 01 września 2014, 18:19
Motocykl: Shadow 750 AERO
Lokalizacja: Jasło
Wiek: 41
Status: Offline

Re: Eksploatacja Yamahy Virago 125 Pare pytan

Post autor: RAFFEN »

Żeby nie zakładać nowego tematu podepnę się tutaj.Poczytałem tutaj i ile ludzi tyle opini na temat jaki olej wlać do motocykl,ale mechanik wlał mi syntetyk.więc na takim musze jeżdzić ,mam nadzieję że kondycja silnika jest dobra i od wymiany do wymiany nie bedzie nic ciekło czy coś z innych żeczy o których pisaliście.Teraz kwestia co ile km wymieniać ?? jeżeli nie narobie dużó to wiadomo ze co sezon a jeżeli bede tłukł km to po ilu wymienić??
Z motocyklem jest jak z kobietą , pokochaj, zrozum a potem rozbieraj.
Awatar użytkownika
misiekxxl2005
Posty: 747
Rejestracja: 11 czerwca 2013, 12:41
Motocykl: 535,1100,GS1200
Lokalizacja: Krosno
Wiek: 46
Status: Offline

Re: Eksploatacja Yamahy Virago 125 Pare pytan

Post autor: misiekxxl2005 »

RAFFEN pisze:Żeby nie zakładać nowego tematu podepnę się tutaj.Poczytałem tutaj i ile ludzi tyle opini na temat jaki olej wlać do motocykl,ale mechanik wlał mi syntetyk.więc na takim musze jeżdzić ,mam nadzieję że kondycja silnika jest dobra i od wymiany do wymiany nie bedzie nic ciekło czy coś z innych żeczy o których pisaliście.Teraz kwestia co ile km wymieniać ?? jeżeli nie narobie dużó to wiadomo ze co sezon a jeżeli bede tłukł km to po ilu wymienić??
Ja wymieniam co 6 tyś km :rock:
Robert
Był xv 535 , xv 1100 , honda xl700 VA jest R 1200 GS
ODPOWIEDZ