Montaż bagazu, namiotu itd

Ciekawe miejsca, propozycje wycieczek, co warto zobaczyc? Tematy związane z turystyką motocyklową
Awatar użytkownika
Top Gun
Posty: 2983
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 16:23
Motocykl: CRF 1000
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 59
Status: Offline

Re: Montaż bagazu, namiotu itd

Post autor: Top Gun »

Straszaq pisze:
jmc pisze:Mam tu namiot, karimatę, śpiwór, rollbaga z ciuchami, taki leżak i inne pierdoły. Klucz do sukcesu - dużo elastycznych linek, mocno naciągniętych, poowijanych na różne sposoby i przymocowanych do elementów które nie odpadną podczas jazdy :mrgreen: Nigdy nic nie zgubiłem po drodze. Poruszaj bagażem na postoju - jeśli się kolebie na boki to jest słabo zamocowany, jeśli buja się cały motocykl to można jechać.:
No i jest git, a plecaczkowi można dać na bilet niech sobie leci czy jedzie w miejsce docelowe i poczeka na Ciebie. Kiedyś tak podrózowałem z kumplem maluchem nad morze. My i bagaże do kaszlaka i w drogę, a laski na pociąg i spotykamy się na miejscu:). Też się dało. :rock:
A dlaczego plecaka (Laski) nie wsadzić na własne moto :wink: wtedy Macie dwa moto do zapakowania :D
,,Nie rezygnuj z marzeń, nigdy nie wiesz kiedy okażą się potrzebne,,
Awatar użytkownika
_CioneK_70
Posty: 2458
Rejestracja: 25 listopada 2014, 21:30
Motocykl: Raider XV1900
Lokalizacja: Kalisz
Wiek: 53
Status: Offline

Re: Montaż bagazu, namiotu itd

Post autor: _CioneK_70 »

Bleeeee... Początkowo czytalem z zainteresowaniem ale widzę powoli się zaczyna robić błocko..... :shit: Bo każdy jeździ na czym lubi i będzie się pakować tak ja lubi i daje radę, a przekonywanie się i udowadnianie że to ja mam lepsze warunki bo mam taki a taki moto zaczyna mnie nurzyć. Zapomnieliście co nas łączy? Od czego zaczynaliśmy? Co daje nam radosc? Dwa kółka, jazda przed siebie i radość z jazdy z muchami na zebach... Tak zaczynaliśmy. Mieliśmy pomoc koledze w jego problemie.... Pomogliśmy?! Howgh.....powiedziałem i juz nie wracam do dyskusji.....
Jest tylko cienka czerwona linia pomiędzy rozsądkiem a szaleństwem....
--------------------------------------------------------------------------------------------
Piwo bezalkoholowe to pierwszy krok do nadmuchiwanej kobiety --------------------------------------------------------------------------------------------
Jest i będzie w sercu Virago XV1100 -->> nowy w stadzie Raider XV1900
Awatar użytkownika
wąsaty7
Posty: 1416
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 14:00
Motocykl: XV 1100 98r.
Lokalizacja: Szczecin
Status: Offline

Re: Montaż bagazu, namiotu itd

Post autor: wąsaty7 »

Top Gun pisze:
A dlaczego plecaka (Laski) nie wsadzić na własne moto :wink: wtedy Macie dwa moto do zapakowania :D
:bravo: Tak właśnie zrobiłem. Ja pakuje na motocykl co się da, Dorotka zabiera kosmetyczkę.
Wąsaty7
Awatar użytkownika
Top Gun
Posty: 2983
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 16:23
Motocykl: CRF 1000
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 59
Status: Offline

Re: Montaż bagazu, namiotu itd

Post autor: Top Gun »

wąsaty7 pisze:
Top Gun pisze:
A dlaczego plecaka (Laski) nie wsadzić na własne moto :wink: wtedy Macie dwa moto do zapakowania :D
:bravo: Tak właśnie zrobiłem. Ja pakuje na motocykl co się da, Dorotka zabiera kosmetyczkę.
I mnie podobnie :D i do tego jeszcze dwie :wink: bo młoda też zaczęła przygodę z :chopper:
,,Nie rezygnuj z marzeń, nigdy nie wiesz kiedy okażą się potrzebne,,
Awatar użytkownika
Miśka
Posty: 536
Rejestracja: 12 maja 2013, 18:19
Motocykl: Virago1100
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Status: Offline

Re: Montaż bagazu, namiotu itd

Post autor: Miśka »

Pamietacie początek swojej przygody z moto?
No !

No właśnie :)

Czyli?


Każda podróż weryfikuje nasz bagaż!

Mi... na plus :)
Awatar użytkownika
grzegorzbr2
Posty: 4920
Rejestracja: 13 listopada 2012, 21:00
Motocykl: XV 535 1,1 1,7 1,3
Lokalizacja: Świętokrzyskie - TOP
Wiek: 52
Status: Offline

Re: Montaż bagazu, namiotu itd

Post autor: grzegorzbr2 »

Z racji z tego że latam na moto z małżonką i bardzo często na całe wekendy, to kilka lat temu zleciłem kaletnikowi uszycie z miękkiej skóry torby. Torba pojemna mieści się w niej duży trzyosobowy namiot, duży pompowany materac, koce, śpiwory ,poduszeczki, i inne pierdołki. torba posiada mocowanie na tylni kufer, montaż i demontaż torby to czas minutki.Po rozbiciu namiotu do torby pakujemy kaski, kurtki zamykamy na zamek i zabieramy do namiotu. Od kilka sezonów jej używam i jestem mega z niej zadowolony.
Załączniki
20140822_110524.jpg
20140822_110524.jpg (32.26 KiB) Przejrzano 3556 razy
20140822_111725.jpg
20140822_111725.jpg (34.81 KiB) Przejrzano 3556 razy
20140822_104946.jpg
20140822_104946.jpg (142.93 KiB) Przejrzano 3580 razy
20140822_111756.jpg
20140822_111756.jpg (118.87 KiB) Przejrzano 3580 razy
20140822_110754.jpg
20140822_110754.jpg (176.51 KiB) Przejrzano 3580 razy
Ostatnio zmieniony 26 stycznia 2018, 22:55 przez grzegorzbr2, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Top Gun
Posty: 2983
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 16:23
Motocykl: CRF 1000
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 59
Status: Offline

Re: Montaż bagazu, namiotu itd

Post autor: Top Gun »

grzegorzbr2 pisze:Z racji z tego że latam na moto z małżonką i bardzo często na całe wekendy, to kilka lat zleciłem kaletnikowi uszycie z miękkiej skóry torby. Torba pojemna mieści się w niej duży trzyosobowy namiot, duży pompowany materac, koce, śpiwory ,poduszeczki, i inne pierdołki. torba posiada mocowanie na tylni kufer, montaż i demontaż torby to czas minutki.Po rozbiciu namiotu do torby pakujemy kaski, kurtki zamykamy na zamek i zabieramy do namiotu. Od kilka sezonów jej używam i jestem mega z niej zadowolony.
Wzorcowo zapakowany motocykl :bravo:
,,Nie rezygnuj z marzeń, nigdy nie wiesz kiedy okażą się potrzebne,,
Awatar użytkownika
Zadzior92
Posty: 19
Rejestracja: 26 grudnia 2017, 09:59
Motocykl: XV 750
Lokalizacja: Warszawa/ Biała Podlaska
Status: Offline

Re: Montaż bagazu, namiotu itd

Post autor: Zadzior92 »

pomysł genialny i praktyczna :)
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain."
Roy Batty
Awatar użytkownika
Tamtaramtam
Posty: 23
Rejestracja: 09 sierpnia 2014, 22:50
Motocykl: o2o
Status: Offline

Re: Montaż bagazu, namiotu itd

Post autor: Tamtaramtam »

Jest takie przysłowie... "jak sobie pościelisz, tak pojedziesz"................... czy jakoś tak to było ;-)
Awatar użytkownika
grzegorzbr2
Posty: 4920
Rejestracja: 13 listopada 2012, 21:00
Motocykl: XV 535 1,1 1,7 1,3
Lokalizacja: Świętokrzyskie - TOP
Wiek: 52
Status: Offline

Re: Montaż bagazu, namiotu itd

Post autor: grzegorzbr2 »

Tamtaramtam pisze:Jest takie przysłowie... "jak sobie pościelisz, tak pojedziesz"................... czy jakoś tak to było ;-)
Ja sądze inaczej ... jak pojeziesz i się zabezpieczysz to tak ci dobrze będzie ... :P

J zabieram z sobą 2 gwiazdkowy hotel... :mrgreen:
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: Montaż bagazu, namiotu itd

Post autor: Blunio »

grzegorzbr2 pisze:Z racji z tego że latam na moto z małżonką i bardzo często na całe wekendy, to kilka lat temu zleciłem kaletnikowi uszycie z miękkiej skóry torby. Torba pojemna mieści się w niej duży trzyosobowy namiot, duży pompowany materac, koce, śpiwory ,poduszeczki, i inne pierdołki. torba posiada mocowanie na tylni kufer, montaż i demontaż torby to czas minutki.Po rozbiciu namiotu do torby pakujemy kaski, kurtki zamykamy na zamek i zabieramy do namiotu. Od kilka sezonów jej używam i jestem mega z niej zadowolony.
Wiem, że styl też jest ważny, ale torba ze skóry nie jest optymalnym rozwiązaniem. Jej wada to podatność na zamoczenie No i na pewno cena. Mniej zasobnym i mniej ortodoksyjnym kolegom poleciłbym worki nieprzemakalne, dostępne w handlu :kawa:
Na przykład taki ... https://www.decathlon.pl/worek-eglarski ... BkQAvD_BwE
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
Awatar użytkownika
toooomelo
Posty: 5395
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 18:04
Motocykl: XV535 -> FZS600
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiek: 55
Kontakt:
Status: Offline

Re: Montaż bagazu, namiotu itd

Post autor: toooomelo »

Blunio pisze:[ Mniej zasobnym i mniej ortodoksyjnym kolegom poleciłbym worki nieprzemakalne, dostępne w handlu :kawa:
Na przykład taki ... https://www.decathlon.pl/worek-eglarski ... BkQAvD_BwE
Blunio. Ze skórą masz rację. Chłonie wodę i do tego jest niewygodna. Takie "widzimisie".
Ja zanabyłem ostatnio jeszcze coś tańszego niż Ty - za trzy dychy!
Kupiłem, sprawdziłem i jest bardzo dobre. ZA TRZY DYCHY! :-)

http://allegro.pl/bardzo-duza-torba-wod ... YWNiMTM%3D
Viśniówka -> Mexicana -> Silverka
Obrazek
Awatar użytkownika
Proton
Posty: 233
Rejestracja: 09 stycznia 2014, 20:53
Motocykl: Virago 750
Lokalizacja: okolice Gdańska
Wiek: 53
Status: Offline

Re: Montaż bagazu, namiotu itd

Post autor: Proton »

To ja nabyłem 2 worki - jeden za 18 zł :) http://armyworld.pl/product-pol-603-Pok ... -Nowy.html a drugi taki - droższy model ;) bo za całe 39 zł - http://armyworld.pl/product-pol-2547-Wo ... mobil.html
W zależności od potrzeb pakuję się w jeden albo drugi i jest git. Jeszcze nic mi w nich nie przemokło, a miałem już okazję jechać i w deszczyku i w niezłej "pompie".
XV 535 ->-> XV 750

Obrazek
Awatar użytkownika
grzegorzbr2
Posty: 4920
Rejestracja: 13 listopada 2012, 21:00
Motocykl: XV 535 1,1 1,7 1,3
Lokalizacja: Świętokrzyskie - TOP
Wiek: 52
Status: Offline

Re: Montaż bagazu, namiotu itd

Post autor: grzegorzbr2 »

Blunio pisze:
grzegorzbr2 pisze:Z racji z tego że latam na moto z małżonką i bardzo często na całe wekendy, to kilka lat temu zleciłem kaletnikowi uszycie z miękkiej skóry torby. Torba pojemna mieści się w niej duży trzyosobowy namiot, duży pompowany materac, koce, śpiwory ,poduszeczki, i inne pierdołki. torba posiada mocowanie na tylni kufer, montaż i demontaż torby to czas minutki.Po rozbiciu namiotu do torby pakujemy kaski, kurtki zamykamy na zamek i zabieramy do namiotu. Od kilka sezonów jej używam i jestem mega z niej zadowolony.
Wiem, że styl też jest ważny, ale torba ze skóry nie jest optymalnym rozwiązaniem. Jej wada to podatność na zamoczenie No i na pewno cena. Mniej zasobnym i mniej ortodoksyjnym kolegom poleciłbym worki nieprzemakalne, dostępne w handlu :kawa:
Na przykład taki ... https://www.decathlon.pl/worek-eglarski ... BkQAvD_BwE
toooomelo pisze:
Blunio pisze:[ Mniej zasobnym i mniej ortodoksyjnym kolegom poleciłbym worki nieprzemakalne, dostępne w handlu :kawa:
Na przykład taki ... https://www.decathlon.pl/worek-eglarski ... BkQAvD_BwE
Blunio. Ze skórą masz rację. Chłonie wodę i do tego jest niewygodna. Takie "widzimisie".
Ja zanabyłem ostatnio jeszcze coś tańszego niż Ty - za trzy dychy!
Kupiłem, sprawdziłem i jest bardzo dobre. ZA TRZY DYCHY! :-)

http://allegro.pl/bardzo-duza-torba-wod ... YWNiMTM%3D
Proton pisze:To ja nabyłem 2 worki - jeden za 18 zł :) http://armyworld.pl/product-pol-603-Pok ... -Nowy.html a drugi taki - droższy model ;) bo za całe 39 zł - http://armyworld.pl/product-pol-2547-Wo ... mobil.html
W zależności od potrzeb pakuję się w jeden albo drugi i jest git. Jeszcze nic mi w nich nie przemokło, a miałem już okazję jechać i w deszczyku i w niezłej "pompie".
Tylko czy te worki podane w Waszych linkach pasują do skórzanych sakw i chopperka ? Sądze że nie, :P
Ja jadąc na wypadzik np zlot moto zawsze zabieram pokrowiec motocyklowy i w przypadku deszczu owijam w niego uszyty kuferek na biwakowe gadżety, jeszcze nigdy nie zamókł w środku a po rozbiciu namiotu mam czym okryć moto. Funkcjonalność i wygoda. :D
Awatar użytkownika
alonso
Posty: 1996
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 12:28
Motocykl: Virago 1100
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiek: 46
Status: Offline

Re: Montaż bagazu, namiotu itd

Post autor: alonso »

toooomelo pisze:
Blunio pisze:[ Mniej zasobnym i mniej ortodoksyjnym kolegom poleciłbym worki nieprzemakalne, dostępne w handlu :kawa:
Na przykład taki ... https://www.decathlon.pl/worek-eglarski ... BkQAvD_BwE
Blunio. Ze skórą masz rację. Chłonie wodę i do tego jest niewygodna. Takie "widzimisie".
Kuwa chłopaki!!! bo skórę sie pastuje :D Ale nie ma to jak plecak na tylnej kanapie ;) albo jeszcze lepiej gitarra ;)
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: Montaż bagazu, namiotu itd

Post autor: Blunio »

grzegorzbr2 pisze:
Blunio pisze:
grzegorzbr2 pisze: Tylko czy te worki podane w Waszych linkach pasują do skórzanych sakw i chopperka ? Sądze że nie, :P
Ja jadąc na wypadzik np zlot moto zawsze zabieram pokrowiec motocyklowy i w przypadku deszczu owijam w niego uszyty kuferek na biwakowe gadżety, jeszcze nigdy nie zamókł w środku a po rozbiciu namiotu mam czym okryć moto. Funkcjonalność i wygoda. :D
Najważniejsze to mieć możliwość wyboru. A i tak każdy kupi co mu pasuje i przede wszystkim, na co go stać :kawa:
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
Awatar użytkownika
Tamtaramtam
Posty: 23
Rejestracja: 09 sierpnia 2014, 22:50
Motocykl: o2o
Status: Offline

Re: Montaż bagazu, namiotu itd

Post autor: Tamtaramtam »

alonso pisze:... jeszcze lepiej gitarra ;)
Jakbym umiał grać, to bym gitarę też brał :-)
Awatar użytkownika
_CioneK_70
Posty: 2458
Rejestracja: 25 listopada 2014, 21:30
Motocykl: Raider XV1900
Lokalizacja: Kalisz
Wiek: 53
Status: Offline

Re: Montaż bagazu, namiotu itd

Post autor: _CioneK_70 »

Ostatnio do Kletna BeeGees przytargal na moto banjo. :lol: Darliśmy mordy razem z Coldym do późna przez jej wtórze. Więc jak widać na moto też można instrument zapakować.... :D
Jest tylko cienka czerwona linia pomiędzy rozsądkiem a szaleństwem....
--------------------------------------------------------------------------------------------
Piwo bezalkoholowe to pierwszy krok do nadmuchiwanej kobiety --------------------------------------------------------------------------------------------
Jest i będzie w sercu Virago XV1100 -->> nowy w stadzie Raider XV1900
Awatar użytkownika
Top Gun
Posty: 2983
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 16:23
Motocykl: CRF 1000
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 59
Status: Offline

Re: Montaż bagazu, namiotu itd

Post autor: Top Gun »

alonso pisze:
toooomelo pisze:
Blunio pisze:[ Mniej zasobnym i mniej ortodoksyjnym kolegom poleciłbym worki nieprzemakalne, dostępne w handlu :kawa:
Na przykład taki ... https://www.decathlon.pl/worek-eglarski ... BkQAvD_BwE
Blunio. Ze skórą masz rację. Chłonie wodę i do tego jest niewygodna. Takie "widzimisie".
Kuwa chłopaki!!! bo skórę sie pastuje :D Ale nie ma to jak plecak na tylnej kanapie ;) albo jeszcze lepiej gitarra ;)
Pastowanie na ulewę ,,pomoże tyle co umarłemu kadzidło,, :wink:najlepsze są worki żeglarskie lub alpinistyczne :nazdrowie:
,,Nie rezygnuj z marzeń, nigdy nie wiesz kiedy okażą się potrzebne,,
Awatar użytkownika
grzegorzbr2
Posty: 4920
Rejestracja: 13 listopada 2012, 21:00
Motocykl: XV 535 1,1 1,7 1,3
Lokalizacja: Świętokrzyskie - TOP
Wiek: 52
Status: Offline

Re: Montaż bagazu, namiotu itd

Post autor: grzegorzbr2 »

Blunio pisze:
grzegorzbr2 pisze:
Blunio pisze:
Najważniejsze to mieć możliwość wyboru. A i tak każdy kupi co mu pasuje i przede wszystkim, na co go stać :kawa:
Najtanie wyjdzie ostreczować bagaż.... :mrgreen:
Przy umiejętnym ponownym rozwinięciu i zwinięciu można go wykożystać kilka razy..... prawie darmocha :P

Sory Blunio :rock:
Awatar użytkownika
Top Gun
Posty: 2983
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 16:23
Motocykl: CRF 1000
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 59
Status: Offline

Re: Montaż bagazu, namiotu itd

Post autor: Top Gun »

grzegorzbr2 pisze:
Blunio pisze:
grzegorzbr2 pisze:
Najważniejsze to mieć możliwość wyboru. A i tak każdy kupi co mu pasuje i przede wszystkim, na co go stać :kawa:
Najtanie wyjdzie ostreczować bagaż.... :mrgreen:
Przy umiejętnym ponownym rozwinięciu i zwinięciu można go wykożystać kilka razy..... prawie darmocha :P

Sory Blunio :rock:
To teź jakiś sposób :) dawno temu nie zmieścił mi się śpiwór, duźe cholery były :mrgreen: ostreczowałem, przytroczyłem do kufra i pojechałem. Z ponownym użyciem problem jednak był :nazdrowie:

Od lat używam worków Seal Line Baja Bags :nazdrowie:I tutaj Grzegorz ma rację, źe na Virce wyglądu nie mają :drunksmile:
,,Nie rezygnuj z marzeń, nigdy nie wiesz kiedy okażą się potrzebne,,
Awatar użytkownika
toooomelo
Posty: 5395
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 18:04
Motocykl: XV535 -> FZS600
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiek: 55
Kontakt:
Status: Offline

Re: Montaż bagazu, namiotu itd

Post autor: toooomelo »

Top Gun pisze:tutaj Grzegorz ma rację, źe na Virce wyglądu nie mają
... czyli zmienić motocykl? :wink:
Viśniówka -> Mexicana -> Silverka
Obrazek
Awatar użytkownika
Top Gun
Posty: 2983
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 16:23
Motocykl: CRF 1000
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 59
Status: Offline

Re: Montaż bagazu, namiotu itd

Post autor: Top Gun »

toooomelo pisze:
Top Gun pisze:tutaj Grzegorz ma rację, źe na Virce wyglądu nie mają
... czyli zmienić motocykl? :wink:
No i tutaj dochodzimy do jedynego słusznego rozwiązania :D a kolega Zadzior, jak ma zapędy turystyczne, powinien się na początek obejrzeć za DL,em 650 :motorcycle: Walory tego motocykla poznało wielu początkujących turystów, a i doświadczeni nie narzekają :nazdrowie:

1. Dobrze jedzie to po drogach utwardzonych.
2. Można tym zjechać w lekki teren.
3. Co poniektórzy próbują udowadniać że nadaje się do enduro (moim zdaniem tak samo jak Virka do turystyki, albo jeszcze mniej) :lol:
4. Wspaniale wybiera nierówności.
5. Bardzo lekko się prowadzi.
5. Ma mały apetyt na paliwo.
6. Długie przebiegi miedzy przeglądami, 12000km.
7. Motocykl bezawaryjny.
8. Można go zapakować jak osiołka (kufry , worki, tankbagi, rolbagi itp) nikt nie powie że nie pasuje.
9. Wygodna pozycja kierowcy oraz plecaka.
10. Dobra ochrona przed wiatrem.

Przejechałem nim szmat drogi, i zawsze mile go DL,a wspominam :) :)
Generalnie motocykl uważany za taniego w eksploatacji osiołka do roboty, a o to w turystyce chodzi :motorcycle:

I dla przykładu:https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-dl ... 79e3f59b22
,,Nie rezygnuj z marzeń, nigdy nie wiesz kiedy okażą się potrzebne,,
Awatar użytkownika
Straszaq
Posty: 317
Rejestracja: 02 grudnia 2008, 13:02
Motocykl: BMW R1150 RT
Lokalizacja: Konin
Wiek: 45
Status: Offline

Re: Montaż bagazu, namiotu itd

Post autor: Straszaq »

Top Gun pisze: No i tutaj dochodzimy do jedynego słusznego rozwiązania :D a kolega Zadzior, jak ma zapędy turystyczne, powinien się na początek obejrzeć za DL,em 650 :motorcycle: Walory tego motocykla poznało wielu początkujących turystów, a i doświadczeni nie narzekają
O tym właśnie mówilem od samego początku i to w obu wątkach kolegi Zadziora. To nie, bo lepsze pastowane worki na Virago :).
Co do DL-a potwierdzam wszystko w 100%. Tylko ten łańcuch...no nie jest to napęd idealny do długiej turystyki. Dla mnie jedyny powód, dla którego bez żalu rozstawałem sie z DL-kiem.
Nieważne jaki masz motocykl...ważne gdzie nim byłeś.
Awatar użytkownika
Top Gun
Posty: 2983
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 16:23
Motocykl: CRF 1000
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 59
Status: Offline

Re: Montaż bagazu, namiotu itd

Post autor: Top Gun »

Straszaq pisze:
Top Gun pisze: No i tutaj dochodzimy do jedynego słusznego rozwiązania :D a kolega Zadzior, jak ma zapędy turystyczne, powinien się na początek obejrzeć za DL,em 650 :motorcycle: Walory tego motocykla poznało wielu początkujących turystów, a i doświadczeni nie narzekają
O tym właśnie mówilem od samego początku i to w obu wątkach kolegi Zadziora. To nie, bo lepsze pastowane worki na Virago :).
Co do DL-a potwierdzam wszystko w 100%. Tylko ten łańcuch...no nie jest to napęd idealny do długiej turystyki. Dla mnie jedyny powód, dla którego bez żalu rozstawałem sie z DL-kiem.
Można smarowanie założyć :wink: kardan - łańcuch, to też temat do długich dyskusji przy :nazdrowie: wszystko ma swoje wady i zalety, a jeszcze się znajdą zwolennicy pasa :D
,,Nie rezygnuj z marzeń, nigdy nie wiesz kiedy okażą się potrzebne,,
ODPOWIEDZ