Wakacje 2021 - Maćko i Doti.

Ciekawe miejsca, propozycje wycieczek, co warto zobaczyc? Tematy związane z turystyką motocyklową
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 705
Rejestracja: 14 grudnia 2008, 16:46
Motocykl: MG California, Norge
Lokalizacja: Łódź
Wiek: 57
Status: Offline

Wakacje 2021 - Maćko i Doti.

Post autor: Maćko »

Czy ktoś to czyta? Nie wiem(y). Tak naprawdę robimy to dla siebie, dla przedłużenia wspomnień wspólnych wakacji. Przeglądanie notatek, segregowanie zdjęć sprawia, że ponownie przenosimy się w te wszystkie miejsca które sprawiły, że mogliśmy oderwać się od dnia codziennego i być szczęśliwymi. Jeśli chcecie przenieść się z nami do wakacyjnej „kanikuły”, to zapraszamy do odwiedzenia strony https://malzenstwo-z-motocyklem.pl/ i w zakładce relacje „kliknijcie” – „Deja vu, czyli po raz drugi w stronę Chorwacji 2021”. MzM.😉
staszek_s
Posty: 225
Rejestracja: 03 września 2014, 21:43
Motocykl: Suzuki DL 650A
Lokalizacja: Radlin, woj Śląskie
Wiek: 58
Status: Offline

Re: Wakacje 2021 - Maćko i Doti.

Post autor: staszek_s »

Czyta, czyta trzy dni relacji za mną, jak zwykle świetnie napisane, przypomina nasz szybki wyjazd do Chorwacji i Czarnogóry tez z sierpnia tego roku. Rośnie tez apetyt na przyszły rok, dzięki!
Awatar użytkownika
Hessus
Posty: 355
Rejestracja: 22 października 2016, 19:59
Motocykl: XV 1100, DL650
Lokalizacja: Czę100chowa
Wiek: 46
Status: Offline

Re: Wakacje 2021 - Maćko i Doti.

Post autor: Hessus »

Rewelacja. Szczerze zazdroszczę. Żebym ja znał chociaż kilka słów w obcych językach to też bym wsiadł na moto i zwiedzał świat. A tak pozostają mi objazdy po Polsce oraz cieszyć oko czytaniem tego typu reportaży.
Ściśle przestrzegam diety: wino, śpiew i kobiety...
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 705
Rejestracja: 14 grudnia 2008, 16:46
Motocykl: MG California, Norge
Lokalizacja: Łódź
Wiek: 57
Status: Offline

Re: Wakacje 2021 - Maćko i Doti.

Post autor: Maćko »

staszek_s pisze: 12 grudnia 2021, 20:46 Czyta, czyta Obrazek trzy dni relacji za mną, jak zwykle świetnie napisane, przypomina nasz szybki wyjazd do Chorwacji i Czarnogóry tez z sierpnia tego roku. Rośnie tez apetyt na przyszły rok, dzięki!
To super. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli bardziej swobodnie poruszać się po Europie...i nie tylko :wink:
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 705
Rejestracja: 14 grudnia 2008, 16:46
Motocykl: MG California, Norge
Lokalizacja: Łódź
Wiek: 57
Status: Offline

Re: Wakacje 2021 - Maćko i Doti.

Post autor: Maćko »

Hessus pisze: 13 grudnia 2021, 16:47 Rewelacja. Szczerze zazdroszczę. Żebym ja znał chociaż kilka słów w obcych językach to też bym wsiadł na moto i zwiedzał świat. A tak pozostają mi objazdy po Polsce oraz cieszyć oko czytaniem tego typu reportaży.
W obecnych czasach nie musisz znać nawet słowa w obcym języku. W markecie wrzucasz do koszyka i płacisz kartą, na bookingu załatwiasz nocleg :wink: Najtrudniej się przełamać, później już z górki. Załap się z kimś choćby do Słowacji, Czech (Węgier nie proponuję :mrgreen: ) i zobaczysz, że ludzie sami będą chcieli z Tobą nawiązać kontakt i się przełamiesz. A później...podbijesz Europę. :rock:
Awatar użytkownika
Sikor
Posty: 76
Rejestracja: 06 listopada 2016, 20:06
Motocykl: Honda Africa TWIN
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 55
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wakacje 2021 - Maćko i Doti.

Post autor: Sikor »

Maćko jeszcze nie przeczytałem, ale mam nadzieję znaleźć czas. Podróże są także, nasza inspiracją. Dlatego potraktuje to jako poradnik dla mniej wprawnego turysty moto, jak pozwolisz oczywiście :).
W tych podróżach najważniejsze mieć ze sobą tą drugą połówkę i wspólnie czerpać radość z podróży na moto.
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 705
Rejestracja: 14 grudnia 2008, 16:46
Motocykl: MG California, Norge
Lokalizacja: Łódź
Wiek: 57
Status: Offline

Re: Wakacje 2021 - Maćko i Doti.

Post autor: Maćko »

Sikor pisze: 16 grudnia 2021, 11:50 Maćko jeszcze nie przeczytałem, ale mam nadzieję znaleźć czas. Podróże są także, nasza inspiracją. Dlatego potraktuje to jako poradnik dla mniej wprawnego turysty moto, jak pozwolisz oczywiście :).
W tych podróżach najważniejsze mieć ze sobą tą drugą połówkę i wspólnie czerpać radość z podróży na moto.
Zanim przeczytasz całość podrzucam Ci zakończenie. To jest dokładnie to o czym napisałeś. "A tak na koniec. Motocykl to samotne hobby. Coś w tym jest, ale jak ma się plecaczka jest o wiele lżej. Czekam niecierpliwie do następnego wyjazdu. Dokądkolwiek pojedziemy, kiedy by to nie było, już chciałabym się pakować😍"
Awatar użytkownika
MarcinS
Posty: 655
Rejestracja: 03 grudnia 2017, 19:07
Motocykl: Virago XV535 2YL '93
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiek: 41
Status: Offline

Re: Wakacje 2021 - Maćko i Doti.

Post autor: MarcinS »

Ja tam mogę sobie o wyprawach co najwyżej poczytać. Ale czyta się przyjemnie. :motorcycle:
"When I'm walking a dark road
I am a man who walks alone"
ODPOWIEDZ