Dawno temu byłem po drugiej stronie jeziora w Zielonowie, całkiem fajna okolica.Top Gun pisze: 21 maja 2026, 17:06 Takie coś znalazłemJutro jadę na rekonesans
![]()
https://www.google.com/maps/place/Zatok ... FQAw%3D%3D
Moto-campingowanie.
- Andrzej S
- Posty: 5711
- Rejestracja: 30 września 2010, 21:43
- Motocykl: GSF650S 2007r
- Lokalizacja: Przyszowice
- Wiek: 55
- Status: Offline
Re: Moto-campingowanie.
Więc chodź pomaluj mi świat na żółto i na niebiesko...