Moto-campingowanie.

Ciekawe miejsca, propozycje wycieczek, co warto zobaczyc? Tematy związane z turystyką motocyklową
Awatar użytkownika
Andrzej S
Posty: 5711
Rejestracja: 30 września 2010, 21:43
Motocykl: GSF650S 2007r
Lokalizacja: Przyszowice
Wiek: 55
Status: Offline

Re: Moto-campingowanie.

Post autor: Andrzej S »

Top Gun pisze: 21 maja 2026, 17:06 Takie coś znalazłem :D Jutro jadę na rekonesans :chopper:
https://www.google.com/maps/place/Zatok ... FQAw%3D%3D
Dawno temu byłem po drugiej stronie jeziora w Zielonowie, całkiem fajna okolica.
Więc chodź pomaluj mi świat na żółto i na niebiesko...
ODPOWIEDZ