Forward control Virago 1100

Dodatki i przeróbki do Virago
Awatar użytkownika
Balwi
Posty: 592
Rejestracja: 17 stycznia 2009, 23:37
Motocykl: XV1100, XJR 1300 SP '01
Lokalizacja: Okolice Inowrocławia
Wiek: 41
Status: Offline

Forward control Virago 1100

Post autor: Balwi »

Witam!

W Virówce 1100 89' posiadam oryginalne podnóżki oraz gmole:
Obrazek

Zastanawiam się nad kupnem podnóżków wysuniętych firmy Cromac takich jak na foto:
Obrazek

Czy posiada ktoś może te podnóżki? Nie wiem czy trzeba będzie zdemontować gmole, wolałbym je pozosawić a na stronie www.cromac.it nie ma żadnych informacji na ten temat, na googlach równiez nic nie znalazłem :neutral: .

Czy w Polsce idzie dostać/gdzie nabyć jakieś spacerówki nie koniecznie Cromaca, które nie wymagają demontażu gmoli?.

Za pomoc z góry dzięki.
bartazzz
Status: Offline

Re: Forward control Virago 1100

Post autor: bartazzz »

ja mam identyczne gmole jak Twoje i na nich spacerówki, ale so to zwykłe spacerówki, bez sterowania dźwigniami
Awatar użytkownika
Balwi
Posty: 592
Rejestracja: 17 stycznia 2009, 23:37
Motocykl: XV1100, XJR 1300 SP '01
Lokalizacja: Okolice Inowrocławia
Wiek: 41
Status: Offline

Re: Forward control Virago 1100

Post autor: Balwi »

Zwykłe spacerówki nie wchodzą w grę. W poprzednim moto EN500 zamontowałem Cromacki i o niebo lepiej Mi się jeździło :smile: . W Virówce nogi mam z leksza za wysoko i nie wygodnie Mi się siedzi :???: . Szukam nadal na necie coś ciekawego ale jakoś nie mogę znaleźć :pomocy: .
Awatar użytkownika
Adam
Posty: 2226
Rejestracja: 22 października 2007, 19:52
Motocykl: 1100, 92r. OGAR 200
Lokalizacja: Święta Anna
Wiek: 45
Kontakt:
Status: Offline

Re: Forward control Virago 1100

Post autor: Adam »

daj znać jeśli coś znajdziesz, też sie rozglądam za spacerówkami.
p.s. jaka stoją ceny?
Awatar użytkownika
Balwi
Posty: 592
Rejestracja: 17 stycznia 2009, 23:37
Motocykl: XV1100, XJR 1300 SP '01
Lokalizacja: Okolice Inowrocławia
Wiek: 41
Status: Offline

Re: Forward control Virago 1100

Post autor: Balwi »

Ceny to koło 800zł wzwyż trzeba liczyć jak się dobrze poszuka, ale opcja z demontażem gmoli jedynie jest dostępna :???: .
Awatar użytkownika
Miszczu
Posty: 1813
Rejestracja: 01 stycznia 2009, 21:02
Motocykl: xv 1000 custom
Lokalizacja: Kielce- okolice
Wiek: 43
Status: Offline

Re: Forward control Virago 1100

Post autor: Miszczu »

ja do mojej wsadziłem spacerowki od 535 wraz z instrumentami, troche przyciąlem i jest zajebiscie wiszą nisko i juz nie mam kolan pod brodą :roll: za dwie pary dałem 600zł :grin:
Obrazek
Ludzie jeżdżą jak wariaci, gnają na złamanie karku... czasem naprawdę ciężko ich wyprzedzić!!!!
Awatar użytkownika
alonso
Posty: 1996
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 12:28
Motocykl: Virago 1100
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiek: 46
Status: Offline

Re: Forward control Virago 1100

Post autor: alonso »

Forward Control?W Polsce mieszkamy i polskie forum :twisted:
Awatar użytkownika
Balwi
Posty: 592
Rejestracja: 17 stycznia 2009, 23:37
Motocykl: XV1100, XJR 1300 SP '01
Lokalizacja: Okolice Inowrocławia
Wiek: 41
Status: Offline

Re: Forward control Virago 1100

Post autor: Balwi »

Mój cytat:... Zastanawiam się nad kupnem podnóżków wysuniętych firmy Cromac takich jak na foto:....

A że Polskie forum to wiadomo, weź @alonso wpisz w googlarke forward control i wysunięte podnóżki, czego jest więcej :?: :twisted: :twisted: .

A ogólnie znalazłem trzy opcje- dwie robione u nas( Przykład ) i jedna z Włoch teraz sie zastanawiam które lepsze będą :) .
jaroz
Posty: 755
Rejestracja: 04 marca 2008, 22:03
Motocykl: virago 535
Lokalizacja: galicja
Wiek: 56
Kontakt:
Status: Offline

Re: Forward control Virago 1100

Post autor: jaroz »

przysolił ładną cenę. jak masz jakiekolwiek możliwości warsztatowe to zrobisz to za 100 złotych i bedziesz miał takie jakich nikt nie ma. a jeśli chcesz trochę polatać z tym to mogę ci poradzić. zrób sobie projekt, albo go ściąg z sieci. zrób rysunek w cad'zie i daj na wypalarkę laserową. śrubki i nakrętki kupisz, podnóżki zrobi ci znajomy tokarz i jak weźmie za to flaszkę to przepłacisz. jeśli zrobisz z nierdzewki to wypolerujesz na błysk, jeśli ze stali węglowej to dasz do chromowania i to będzie największy koszt. w końcu jest jeszcze zima i jest na to czas. kupić można wszystko, tylko po co przepłacać.
ODPOWIEDZ