Mocowanie baku (XV535)

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
gluzik
Status: Offline

Mocowanie baku (XV535)

Post autor: gluzik »

jak u was wygląda mocowanie baku od strony kierownicy ? bo u mnie jest gumowa podkładka potem ucho od baku , następnie plastikowa podkładka z taką jakby dystansową tulejką potem znowu guma ,a potem podkładka metalowa i śruba .tak to poskładałem a bak dalej sie rusza.Czy te wszystkie podkładki i gumy trzeba wymienić na nowe czy ja coś źle poskładałem prosze pomórzcie!!!!
Ostatnio zmieniony 29 grudnia 2007, 17:05 przez gluzik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mariusz757
Posty: 580
Rejestracja: 04 września 2007, 20:32
Motocykl: R 1
Lokalizacja: Świecie
Wiek: 48
Status: Offline

Re: Mocowanie baku (XV535)

Post autor: mariusz757 »

ale mocno szie rusza czy tylko tak na tych gumowych podkladkach??
jak na gumach to jest ok
gluzik
Status: Offline

Re: Mocowanie baku (XV535)

Post autor: gluzik »

no rusza się tak widocznie
mholub
Status: Offline

Re: Mocowanie baku (XV535)

Post autor: mholub »

Cześć gluzik !
Nie ma prawa się widocznie ruszać. musisz skręcić wszystkie 3 mocowania: 2 od kierownicy i trzecie pod siedzeniem kierowcy. kolejność od kierownicy: gumowy krążek od strony ramy, mocowanie baku, plastikowa przekładka, gumowy element zewnętrzny, duża podkładka metalowa - śruba. Jak źle włożysz tą plastikową przekładkę, to nie będziesz mógł dociągnąć baku, i będzie się telepał.
gluzik
Status: Offline

Re: Mocowanie baku (XV535)

Post autor: gluzik »

wszystko mam tak jak piszesz roskręcałem i składałem 4 razy a dalej mam luzy
Awatar użytkownika
kasia-jaro
Posty: 1037
Rejestracja: 02 października 2007, 19:26
Motocykl: wigry 3
Lokalizacja: Pcin Dolny
Wiek: 50
Status: Offline

Re: Mocowanie baku (XV535)

Post autor: kasia-jaro »

e tam Gluzik czytam Twój temat i myślę że
coś źle skręcasz albo coś zgubiłeś :grin:
Obrazek
Piotrek
Status: Offline

Re: Mocowanie baku (XV535)

Post autor: Piotrek »

A może wszystko jest dobrze? Nie przykładasz do niego zbyt dużej siły podczas sprawdzania czy ma luz? Pewnie się nie dogadamy, bo ja nie wiem co znaczy że rusza się "widocznie", a Ty nie wiesz co ja rozumiem przez "zbyt duża" :wink:
ODPOWIEDZ