ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
KRZYSZTOF M
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: KRZYSZTOF M »

Sokół pisze:No przesyłka dotarła i chciałem podziękować za trud i zaangarzowanie, ale niewiem co jest grane że mi nie pasuje mój błotnik jest płasciejszy i mniej zaokrąglony względem przedłużki czekam na opinie innych.
pozdrawiam. Sokół.
Witam. Ja paczke tez otrzymalem i serdeczne dzieki,ale u mnie w 535 jest podobnie ,przedluzka jest bardziej zaokraglona
karaś
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: karaś »

Przesylke odebralem dopiero wczoraj i jeszcze nie mialem czasu sprawdzic, jak jest z moja 535. Bede to robil dzisiaj wieczorkiem i dam Wam znac co i jak :rock:
Awatar użytkownika
Arktos
Posty: 782
Rejestracja: 12 września 2007, 17:12
Motocykl: Virago 750 z 96r
Lokalizacja: Włocławek
Wiek: 53
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Arktos »

Przyszły sztuk dwie( jedna dla kumpla). Wyglądają bardzo ładnie profesjonalna robota( nawet mają napis) Mimo roboty przedświątecznej jutro po południu atakuje w garażu najwyżej dostane opr. wiadomo od kogo :mrgreen: Mam pytanie do tych co przeginali już. Co myśliscie o delikatnym nagrzewaniu opalarką elektryczną w celu przegięcia (delikatnie zeby nie uszkodzić lakieru). Nie mam wrzątku w garażu dlatego pomysł z opalarką. Jutro wieczorem zapodam zdjęcia.
Gang dzikich wieprzy.
Motórzyści Włocławek.
Grupa Kujawska.
Awatar użytkownika
jarecki
Posty: 176
Rejestracja: 16 maja 2008, 23:27
Motocykl: była XV 1000 Gold`88
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 45
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: jarecki »

ja dostałem tez już


DO mojej pasuje jak ta lala :) :bravo:
[you] Super Cię widzieć na forum.
Błażej
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Błażej »

wczoraj sam sprawdziłem jak to wygląda, no i nie wygląda to niestety dobrze. Będę działał po świętach, postaram się tak to załatwić żeby dało sięwymienić te przedłużki na wymiarowe.
Awatar użytkownika
Arktos
Posty: 782
Rejestracja: 12 września 2007, 17:12
Motocykl: Virago 750 z 96r
Lokalizacja: Włocławek
Wiek: 53
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Arktos »

Dzisiaj założyłem swoją i sprawa jest do raczej do opanowania.Pisze raczej bo brak czasu nie pozwolił mi na mocniejsze odgięcie.
1. Zdjąłem błotnik (koncówke błotnika mam brzydką zlazła mi kiedys farba i zrobiłem popeline)
2. Mocowanie planowałem na dwie śruby ale z racji naciągania dałem trzy (nie patrzcie wiem, że są brzydkie innych nie miałem, po świętach wymienie na pełne kwasówki)
3.Po skreceniu całości zakładam błotnik i tu jest ten problem. Koncówka przedłużki jest bardzo blisko opony nawet obciera lekko.
4.Wkładam tekturke-rozpurke i suszara nagrzewanie (leży na wiadrze i dmucha gorące powietrze na przedłużke.(temp taka, że laminat jest gorący farba wytrzymuje)
5.Po ok 15 min wkładam następną tekturke-rozpurke i tak w ok. godzine wsadziłem już cztery tekturki.Przerwa między przedłużką a oponą jest już prawie 1cm.
6. Z braku czasu operacje naciągania skończe po świętach ale jestem pewny, że bedzie gucio .Myśle, że bezpieczny odstęp to jest ok 2cm w razie wpadnięcia kamulca by nie połamał laminatu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Po świętach zamieszcze zdjęcie z odpowiednią przerwą między przedłużka a oponą. Potrzebuje na to czasu i paru :drunksmile: :mrgreen:
Gang dzikich wieprzy.
Motórzyści Włocławek.
Grupa Kujawska.
Awatar użytkownika
Antek
Posty: 1141
Rejestracja: 27 grudnia 2007, 13:16
Motocykl: Yamaha XV 1100 Virago '97
Lokalizacja: Białystok
Wiek: 38
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Antek »

Artur ja też dziś wystartowałem z procedurą dopasowania przedłużki i widzę że jest to do zrobienia tylko mam inny pomysł na montaż chcę zatopić w blaszce kwasowej i kleju specjalnym 3 śrubki i od dołu przykręcić aby nie było widać śrub z góry na błotniku nie wiem czy się uda ale spróbuję też dam znać co i jak :rock:
Obrazek Czy daleko oni....?
Awatar użytkownika
Arktos
Posty: 782
Rejestracja: 12 września 2007, 17:12
Motocykl: Virago 750 z 96r
Lokalizacja: Włocławek
Wiek: 53
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Arktos »

Antek pisze: chcę zatopić w blaszce kwasowej
Antek wstyd się przyznać bo leniuch jestem. Myślałem nad kwasówka już bardzo dawno wiem gdzie leży w różnych grubościach, tylko kwestia chęci i czasu. Widziałem kiedyś w Virago całą przedłużkie z kwasówki jednak robił to jakiś zawodowiec ja bym tak nie powyginał. Działaj czekamy na zdjęcia pomysł masz ambitny, ja poszedłem na łatwizne :mrgreen:
Gang dzikich wieprzy.
Motórzyści Włocławek.
Grupa Kujawska.
dzodzo23
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: dzodzo23 »

Arktos pisze:Działaj czekamy na zdjęcia pomysł masz ambitny:mrgreen:

właśnie Antek działaj nie trac czasu na święta ;p jak sobie wyczarujesz to wtedy i "mnie" dopomożesz heheehe :bravo: :bravo: :cool:
korozja
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: korozja »

no i jak Błażej dzwoniłeś do nich?? Bo nie wiem czy ciąć i giąć przedłużkę czy wymieniamy ??
A z drugiej strony to i ten rant nie pasuje bo jest zbyt okrągły do mojego błotnika i to samo widzę u Arktos'a
Awatar użytkownika
Arktos
Posty: 782
Rejestracja: 12 września 2007, 17:12
Motocykl: Virago 750 z 96r
Lokalizacja: Włocławek
Wiek: 53
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Arktos »

korozja pisze:czy ciąć
Nic nie musisz ciąć. Jak Błażej bedzie chciał załatwiać nowe przedłużki to ciekawi mnie kto im wyśle błotnik :mrgreen: jak sie nie ma co się lubi to.... Ja jestem zadowolony :wink:
Gang dzikich wieprzy.
Motórzyści Włocławek.
Grupa Kujawska.
Błażej
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Błażej »

Panowie jest dobrze.

Wczoraj napisałem maila do plastbike z zapytaniem czy wymienią przedłużki, oto odpowiedź:

"Witam

Nie ma żadnego problemu - przyjmiemy spowrotem przedłużki niepasujące do nowszego modelu - sprzedamy je na spokojnie ludziom którzy mają chromowany błotnik w swoim motocyklu.

Mój kolega nabył właśnie Virago z nowszym modelem błotnika - lakierowanym i wykonam na jego bazie nowy wzór przedłużki.

Dla pewności zrobię zdjęcie jego błotnika i prześlę na e-mail, zeby potwierdzić wzór błotnika.

Proszę odesłać partie niepotrzebnych przedłuzek a ja w to miejsce wyślę nowe.

Postaram się wykonać to jak najszybciej."

Proszę więc o przesłanie przedłużek z powrotem do mnie. A ja powtórzę procedurę, z tym że najpierw zamówię jedną i zmierzę na moim moto, a później zamówię resztę żeby znów wtopy nie było. Co do kosztów przesyłki to będziecie je musieli znów niestety ponieść, gdyż nie zarabiam na tyle aby być w stanie je zrekompensować (jeśli już to tylko część np. 50%, osoby mieszkające w Krakowie i okolicach mogą odebrać osobiście, komu się nie spieszy to może jeśli uda mi się do Zdworza dotrzeć to tam je mogę też zabrać). Wysyłajcie więc niepasujące przedłużki do 750/1100 na mój adres:

Błażej Igras
Balicka 244a
30-198 Kraków - Mydlniki

Proszę także o info w wątku, że zwracacie przedłużkę.
korozja
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: korozja »

Błażej pisze:Nie ma żadnego problemu - przyjmiemy spowrotem przedłużki niepasujące do nowszego modelu
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
Błażej pisze:30-198 Kraków - Mydlniki
Człowieku przecież ja koło Ciebie mieszkam podrzucę ci tą przedłużkę osobiście :rock:
Jak będe jechał to zadzwonie do Ciebie i się umówimy.
Awatar użytkownika
MORDA
Posty: 1180
Rejestracja: 04 września 2007, 12:21
Motocykl: xv 750 i DL 650
Lokalizacja: Góra
Wiek: 56
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: MORDA »

Wysyłam jutro ,dzięki :rock:
Awatar użytkownika
Arktos
Posty: 782
Rejestracja: 12 września 2007, 17:12
Motocykl: Virago 750 z 96r
Lokalizacja: Włocławek
Wiek: 53
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Arktos »

Błażej znowu szacunek Ci sie należy. Co do mnie to ja mam dwie przedłużki. Pierwsza jest na moim moto i tam juz zostanie. Druga jest dla kumpla i bede z nim rozmawiał w sobote niech decyduje. Koszt wysyłek wyjdzie razem 22 zl(połowa wartosci) kupe czasu i Twojej roboty ale jak chcesz to niech chłopy decydują. Do zobaczenia w Zdworzu :nazdrowie:
Gang dzikich wieprzy.
Motórzyści Włocławek.
Grupa Kujawska.
qirus
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: qirus »

Dzięki Błażej za przesyłke. Niestety do mojej 535 przedłużka nie pasuje. Jest zbyt zaokrąglona i za krótka część, która wchodzi pod błotnik, nie sięga do oryginalnych otworów po starej przedłużce.
Awatar użytkownika
HAJNA
Posty: 344
Rejestracja: 17 września 2008, 22:21
Motocykl: EFJTRKA 1300
Lokalizacja: ŁAZISKA ŚREDNIE
Wiek: 54
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: HAJNA »

ładnie zapakowana w oryginalne pudeło wraca do ciebie :frustrated: nową odbiore w ZDWORZU
Awatar użytkownika
jozjag
Posty: 140
Rejestracja: 08 grudnia 2007, 18:45
Motocykl: Yamaha XV 250 i XV750
Lokalizacja: Goleniów
Wiek: 60
Kontakt:
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: jozjag »

To i ja zwrócę do wymiany
dzodzo23
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: dzodzo23 »

ja zwrócę 2 w poniedziałek postaram sie odesłac by nie tracic czasu ;] pozdro
Awatar użytkownika
Raptor
Posty: 310
Rejestracja: 25 września 2007, 17:11
Motocykl: CBR 600 F3/Suzuki VX
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 38
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Raptor »

Ja pewnie zwrócę. Tyle, że może się to nieco przedłużyć z uwagi na fakt, że mieszkam za granicą... Jest jakiś deadline tych zwrotów?
Błażej
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Błażej »

Co do "dedlajna" to chciałbym się z wymianą tak wyrobić żeby do Zdworza co poniektórym dostarczyć wymienione przedłużki, więc jest jeszcze trochę czasu.
Awatar użytkownika
Arktos
Posty: 782
Rejestracja: 12 września 2007, 17:12
Motocykl: Virago 750 z 96r
Lokalizacja: Włocławek
Wiek: 53
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Arktos »

Błażej muszę napisać na forum nie na PW żeby mój kolega mógł przeczytać jest na forum.
Dla mnie sprawa jest śmieszna(bo 40zł ale chodzi o zasady) tak to jest w życiu, nie rób nikomu dobrze to nie zrobisz sobie żle. Myślę, że sam sie już o tym przekonałeś. Do rzeczy koledze mojemu przedłużka się nie podoba i jej nie chce. Jaka jest możliwość zwrotu tych 40zl możesz odpisać będe dżwięczny.Ewentualnie może ktoś kto czyta chce ją odkupić. Przepraszam za zamieszanie do zobaczenia w Zdworzu :nazdrowie:
PS. Może mam sam zadzwonić do Plast-bike? żeby nie wciągać Ciebie w koszta.
Gang dzikich wieprzy.
Motórzyści Włocławek.
Grupa Kujawska.
misio
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: misio »

Ja także zwracam 2szt.do wymiany.
Błażej
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Błażej »

Panowie, na zwroty czekam do 7 maja. Przypominam także o pisaniu w wątku że zwracacie.
Awatar użytkownika
Sokół
Posty: 23
Rejestracja: 27 grudnia 2008, 13:41
Motocykl: virago xv 750 94r
Lokalizacja: k/Limanowej
Wiek: 63
Status: Offline

Re: ZAMÓWIENIE NA PRZEDŁUŻKI PRZEDNIEGO BŁOTNIKA DO 535/750/1100

Post autor: Sokół »

Czy jest możliwość podrzucić na Balicką bo jutro wybieram sie na balice w godzinach między 10 a12 godz.
Pozdrawiam Sokół.
ODPOWIEDZ