Hypercharger ??

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
padi
Posty: 106
Rejestracja: 16 marca 2009, 02:01
Motocykl: Yamaha XV 1000
Lokalizacja: Śląsk, Katowice
Wiek: 40
Status: Offline

Hypercharger ??

Post autor: padi »

Panowie i Panie czy istnieje mozliwosc zamontowania Hypercharger - a w naszych moto?
jesli tak to jakiego ? i jak ?
podbiel
Posty: 1639
Rejestracja: 05 czerwca 2010, 14:09
Motocykl: virago xv750 '95
Status: Offline

Re: Hypercharger ??

Post autor: podbiel »

do warriora na alle 1600 nie wiem czy gra warta świeczki
padi
Posty: 106
Rejestracja: 16 marca 2009, 02:01
Motocykl: Yamaha XV 1000
Lokalizacja: Śląsk, Katowice
Wiek: 40
Status: Offline

Re: Hypercharger ??

Post autor: padi »

raczej o virago mi chodzilo ... 1000 - 1100 n
nie chodzi tu tyle o "poprawe osiagów" co o walory estetyczne ;) musicie przyznac ze pieknie to wyglada na moto...
podbiel
Posty: 1639
Rejestracja: 05 czerwca 2010, 14:09
Motocykl: virago xv750 '95
Status: Offline

Re: Hypercharger ??

Post autor: podbiel »

Warrior to był przykład bo to moto z rodziny chodziło mi bardziej o cenę bo było nie było jest dość spora. Jeśli chodzi o osiągi to chyba przy okazji bo wydaje mi się, że wszyscy to zakładają dla wyglądu. Ale jak ktoś lubi i nie ma na co kasy wydać to czemu nie. Gdzieś słyszałem że nie masz cwaniaka nad Polaka więc może ten da się przerobić do virki
padi
Posty: 106
Rejestracja: 16 marca 2009, 02:01
Motocykl: Yamaha XV 1000
Lokalizacja: Śląsk, Katowice
Wiek: 40
Status: Offline

Re: Hypercharger ??

Post autor: padi »

Da sie!

http://www.youtube.com/watch?v=WJ0Nm0sfLSI

nie wiem jak wy ale dla mnie miodzio ! ;)
kowalmoto1
Posty: 10
Rejestracja: 17 stycznia 2010, 18:00
Motocykl: suzuki intruder 1400
Lokalizacja: DĄBROWA GÓRNICZA
Kontakt:
Status: Offline

Re: Hypercharger ??

Post autor: kowalmoto1 »

Padi da się założyć tylko gaziory musisz pod hyperchargera ustawić
Awatar użytkownika
PAW
Posty: 65
Rejestracja: 21 października 2010, 14:43
Motocykl: Yamaha Virago 1100
Lokalizacja: Opatow
Wiek: 41
Status: Offline

Re: Hypercharger ??

Post autor: PAW »

kowalmoto1 pisze:Padi da się założyć tylko gaziory musisz pod hyperchargera ustawić
z założeniem tez nie tak łatwo bo nie produkują typowo do xv 750/1100 tylko do drag starów itp.W komplecie całee mocowania + obudowa filtra z filtrem K&N i inne dysze i iglice(dyno jet),sa filmiki na youtube i bodajze na stronie producenta jak dobrze pamietam.Ogólnie wg mnie to jest taki zestaw filtra k&n+zestaw dyno jet+inna obudowa.A co do przestawiania to napewno,jak założyłem w swoim poprzednim moto filtr+dynojet+wydech to troche musiałem posiedziec przy tym aż zaczał pracowac tak jak trzeba.
Ja sobie zrobiłem po swojemu(fakt ze oryginalny wyglad obudowy),filtr ramair te same parametry co k&n a za 10% ceny+delikatna zmiana w gaznikach(srubek składu mieszanki nie ruszałem)+wydech haigh hawk i powiem ze jak siadłem pierwszy raz to róznica znaczna.
były motocykle prl,oldtimer,naked,sport,enduro a teraz nadszedł czas na choppera....good vibrations....
Awatar użytkownika
gutek_sm
Posty: 215
Rejestracja: 04 czerwca 2009, 22:21
Motocykl: Sympatyk
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 48
Status: Offline

Re: Hypercharger ??

Post autor: gutek_sm »

Tylko czy to tak fajnie wygląda? http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Yam ... XV750/3059 Jakoś mi to nie pasuje do tego układu silnika.
Jak każda kobieta tak też i Virago, najkorzystniej wygląda gdy jest prawie nago.
ODPOWIEDZ