Virago 535 rzuciła palenie

Wszysto co związane z silnikami naszych Virago
szampan33
Status: Offline

Virago 535 rzuciła palenie

Post autor: szampan33 »

Witam. Sporo naczytałem o nieodpalających virago 535, ale nic mi to nie pomogło :(
Moja virago paliła na dotyk, zimna, ciepła w słońce, deszcz, normalnie tak się rozchodziła, że aż miło. Do dzisiaj. Chcę odpalić jak by nigdy ni a tu zoong, kręci i nie odpala, o... zapomniałem o ssaniu, nadal nic, kurcze może teraz ją zalałem? Pcham z górki, nic. Sprawdzam czy dochodzi paliwo, dochodzi, bez ssania świece wilgotne, z ssaniem, mokre. No to sprawdzam iskrę, jest zajebista. No to sprawdzam czy paliwo napływa do gaźników, napływa. czyszczę świece, nagrzewam je opalarką, z dystansem oczywiście, nalewam paliwa bezpośrednio do cylindrów i nic. Jakby chciała tryn, tryn, tryn i lipa. Tak jakby za mało paliwa dostawała, ale świece potrafi zalać w końcu. Podłączyłem zewnętrzne zasilanie, bo gdzieś wyczytałem, że może za słaby prąd, że tak się wyrażę. Kręci tak, że mógłbym orać pole na tym rozruszniku i nic. Paliwo jest, iskra jest i kręci ładnie i nie pali. Zlałem całe paliwo, bo w deszczu ostatnio wracałem, może woda się dostała. Śmigam po paliwo z shella, leję i nic.
Normalnie rzuciła paleni.
Może macie jeszcze jakieś pomysły, bo już przećwiczyłem chyba wszystkie rady i sposoby opisane na forum.
Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
Mocho
Posty: 639
Rejestracja: 21 kwietnia 2010, 21:33
Motocykl: virago xv250 '93
Lokalizacja: pod Kielcami ;)
Wiek: 33
Kontakt:
Status: Offline

Re: Virago 535 rzuciła palenie

Post autor: Mocho »

ja chyba sprawdziłbym na innych świecach, może iskra nie jest aż tak zajebista jak myślisz ;)
moje wypowiedzi wyrażają moje poglądy na różne sprawy, masz prawo się z nimi nie zgadzać a ja mam prawo mieć to w d...
Obrazek
Awatar użytkownika
leopold
Posty: 579
Rejestracja: 07 stycznia 2011, 09:12
Motocykl: Virago 750
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Status: Offline

Re: Virago 535 rzuciła palenie

Post autor: leopold »

Jak jest paliwo i jest iskra, to może iskra nie spotyka się z paliwem we własciwym momencie? Chodzi o właściwy moment podania iskry.
Pozdrawia zadumany Leopold
Awatar użytkownika
pisior
Posty: 5366
Rejestracja: 21 sierpnia 2009, 12:55
Motocykl: 535,1100 1500 1255
Lokalizacja: kostrzyn nad odra
Wiek: 46
Status: Offline

Re: Virago 535 rzuciła palenie

Post autor: pisior »

dwa te same tematy :)viewtopic.php?f=23&t=15315
Obrazek
szampan33
Status: Offline

Re: Virago 535 rzuciła palenie

Post autor: szampan33 »

No tak, dwa te same. Chciałem usunąć jeden zaraz na samym początku, ale szybko były odpowiedzi, więc zostawiłem już. Zresztą nie wiem, czy mogę i umiem usuwać temat :mrgreen:
Awatar użytkownika
-waldi-
Posty: 7073
Rejestracja: 14 kwietnia 2009, 22:29
Motocykl: XV700N '85/96+ST1100
Lokalizacja: Oświęcim
Wiek: 46
Kontakt:
Status: Offline

Re: Virago 535 rzuciła palenie

Post autor: -waldi- »

napisz do któregoś z modów to scali je w jeden temat
Obrazek
ELITARNA LOŻA SZYDERCÓW
Obrazek
NIE UFAJ MECHANIKOWI, ZRÓB TO SAM !!!
Nie udzielam porad na PW - od tego jest forum!
ODPOWIEDZ