VIRAGO 125 SIWY DYM

Wszysto co związane z silnikami naszych Virago
cygan27
Posty: 18
Rejestracja: 30 września 2011, 13:44
Motocykl: virago 750 se 1982
Status: Offline

Re: VIRAGO 125 SIWY DYM

Post autor: cygan27 »

a propo jeszcze tego za mojich czsów ////za mojich bylo tak samo z wszystkich przedmiotow mialem 4-5 a z polaka za ortografie i pisownie 2 i 5 klasa do powturki przez jak to ty nazwales wykrecanie sie od nauki jestem technikiem mam mature i wlasny interesik a wszystko dzieki temu ze jakis mondrala odkryl dyslekcje a tak bylbym teraz podejzewam po zawodowie naciaganej przez polski konczymy temat dyslekcji i przepraszam za zamieszanie wprowadzone moja wypowiedzia
cygan27
Posty: 18
Rejestracja: 30 września 2011, 13:44
Motocykl: virago 750 se 1982
Status: Offline

Re: VIRAGO 125 SIWY DYM

Post autor: cygan27 »

dobra widze ze romat musze zrobic zastanawiam sie czy nielepiej kupic silnik 250 i zalozyc bedzie pasowal
Awatar użytkownika
vinny
Posty: 1107
Rejestracja: 03 marca 2011, 00:00
Motocykl: xv 750 92 4FY
Lokalizacja: Gdańsk , Ballinasloe co Galway ROI
Status: Offline

Re: VIRAGO 125 SIWY DYM

Post autor: vinny »

Decyzja należy do Ciebie powodzenia . Jakbyś zdecydował się na naprawę to napisz jaka była przyczyna awarii pierścienie czy uszczelniacze.
vinny ROI
Ride free!!
You'll never see a Bike Outside a Shrink's Office
Awatar użytkownika
kris2k
Posty: 3403
Rejestracja: 15 czerwca 2010, 07:24
Motocykl: GuStaw
Lokalizacja: Pabianice
Wiek: 53
Status: Offline

Re: VIRAGO 125 SIWY DYM

Post autor: kris2k »

Arktos pisze:
kris2k pisze:Za moich czasów nie było dysleksji, dysortografii i innych dysfunkcji a raczej dyrdymałów. Byli za to głąby i nieuki.
Nikt mi nie powie że nie da się nauczyć ojczystego języka i rządzących nim reguł. Fakt, jednym to przychodzi łatwiej, innym trudniej ale nawet słonia można nauczyć tańczyć więc ktoś kto się tłumaczy jakąś formą dys... jest po prostu leniem i nieukiem. To nie jest żadna choroba, żadne uwarunkowanie genetyczne, to jest po prostu przykrywka dla lenistwa.
Najpierw dobrze starasz się pomóc kolego(posty powyżej) kris2k a potem bzdury piszesz
i w dodatku obrażasz innych. Nie lubię spamowania w konkretnym temacie ale kurwica mnie bierze jak widzę jakiś mądrali od pouczania innych. Bez urazy jak ktoś nie chce niech nie czyta lub założy oddzielny temat i tam daje dobre rady jak wyleczyć się z dyslekcji.
Kolego, bo pomoc pomocą i jedno nie ma nic do drugiego. Mnie natomiast kurwica bierze widząc czyjeś totalne lenistwo i ignorancję (bo inaczej tego nazwać nie można jak się komuś nie chce poprawić podkreślonych na czerwono wyrazów), w dodatku jak ktoś próbuje to zawoalować jakąkolwiek formą dysfunkcji.
Awatar użytkownika
Mocho
Posty: 639
Rejestracja: 21 kwietnia 2010, 21:33
Motocykl: virago xv250 '93
Lokalizacja: pod Kielcami ;)
Wiek: 33
Kontakt:
Status: Offline

Re: VIRAGO 125 SIWY DYM

Post autor: Mocho »

cygan27 pisze:dobra widze ze romat musze zrobic zastanawiam sie czy nielepiej kupic silnik 250 i zalozyc bedzie pasowal
a może spróbuj do jakiegoś dobrego mechaniora (motocyklowego ;)) zaprowadzić, sezon i tak ma się ku końcowi, wtedy może dowiedziałbyś się więcej, czy warto remontować czy faktycznie lepiej kupić silnika na chodzie, 250 będzie pasować, jak masz kat. A a nie A1 to chyba niema przeciwwskazań do założenia większego silnika
moje wypowiedzi wyrażają moje poglądy na różne sprawy, masz prawo się z nimi nie zgadzać a ja mam prawo mieć to w d...
Obrazek
ODPOWIEDZ