Mechanik Radom /okolice

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
Awatar użytkownika
Raster
Posty: 76
Rejestracja: 02 lipca 2012, 22:27
Motocykl: Virago 1100
Lokalizacja: Radom
Status: Offline

Mechanik Radom /okolice

Post autor: Raster »

Witam wszystkich, ponieważ wreszcie nabyłem Virażkę ( 1100) chciałem zrobić przegląd typu : zawory, gaźniki , uszczelniacze lag no i ogólnie ją osłuchał.. Podstawowe rzeczy , olej świece filtry zrobiłem sam, do pozostałych spraw raczej bym się na razie wolał sam nie zabierać stąd moje pytanie: może polecicie mi jakiegoś mechanika z Radomia ( lub okolic) który za rozsądne pieniądze mógł by to zrobić.
Awatar użytkownika
robertno
Posty: 68
Rejestracja: 05 października 2012, 16:10
Motocykl: Intruder M800
Lokalizacja: Radom
Wiek: 54
Status: Offline

Re: Mechanik Radom /okolice

Post autor: robertno »

Dobry mechanik jest podobno na Zbrowskiego tuż przed Struga. Na terenie dawnych zakładów RWT.
Awatar użytkownika
Raster
Posty: 76
Rejestracja: 02 lipca 2012, 22:27
Motocykl: Virago 1100
Lokalizacja: Radom
Status: Offline

Re: Mechanik Radom /okolice

Post autor: Raster »

No dzisiaj moto wróciło do garażu i czeka na wiosnę :)).
Ponieważ sam poświęciłem sporo czasu na znalezienie mechanika to może podzielę się info z innymi coby mieli trochę prościej :).
Obdzwoniłem i objeździłem kilku mechaników w Radomiu i tak dla ciekawości wstąpiłem również do Serwisu Yamahy i ku mojemu zaskoczeniu okazało się,że ceny w Serwisie wcale nie odbiegają od cen "warsztatowych". Na dodatek dla motongów poniżej 2000 r. rabat 20-30 % na robociznę i suma sumarum wyszło taniej niż gdzie indziej.

A na dodatek odwieźli mi moto do garażu co bym nie musiał po śniegu śmigać :)))
sigsauer
Posty: 89
Rejestracja: 18 maja 2012, 10:41
Motocykl: "Wojownik"
Status: Offline

Re: Mechanik Radom /okolice

Post autor: sigsauer »

Raster pisze:no i ogólnie ją osłuchał.
:shock: :shock:
No to Kamikaze jesteś... :idea:
Przed zakupem nikt tego nie robił :?: :?:

Dobrze, że znalazłeś takie rozwiązanie w serwisie Yamahy...kiedyś mój kolega pojechał swoim Midnight Star'em do serwisy Yamahy....to olej i filtr wymieniali 4 godziny!!! :idea: :idea: :shock: ...dzwonili do centralnego serwisu z pytaniem "ile oleju powinni zalać"...bez kitu.. :?
Ale to na północy Polski było...
"....quidquid latine dictum sit, altum viditur" :)
Awatar użytkownika
Raster
Posty: 76
Rejestracja: 02 lipca 2012, 22:27
Motocykl: Virago 1100
Lokalizacja: Radom
Status: Offline

Re: Mechanik Radom /okolice

Post autor: Raster »

Heh muszę przyznać że moto brałem w ciemno :) w środku zimy nawet bez odpalania :))
długo szukałem takiego malowania i jak znalazłem w bardzo ładnym stanie to nawet się nie targowałem po prostu go kupiłem :))
A co do Serwisu Yamahy w Radomiu no to Ja jestem zadowolony i cenowo i sposobem obsługi , czego nie mogę powiedzieć niestety o kilku serwisach samochodowych i to różnych marek :))
sigsauer
Posty: 89
Rejestracja: 18 maja 2012, 10:41
Motocykl: "Wojownik"
Status: Offline

Re: Mechanik Radom /okolice

Post autor: sigsauer »

Raster pisze:długo szukałem takiego malowania i jak znalazłem w bardzo ładnym stanie to nawet się nie targowałem po prostu go kupiłem :))
Oby służyła jak najlepiej...i bezawaryjnie...to najważniejsze... :idea: :rock: :rock:
"....quidquid latine dictum sit, altum viditur" :)
ODPOWIEDZ