a może Nasze 750-tki też się da

Dodatki i przeróbki do Virago
dr_wisnia
Posty: 27
Rejestracja: 13 kwietnia 2013, 17:08
Motocykl: ...
Lokalizacja: Bytom
Wiek: 39
Status: Offline

a może Nasze 750-tki też się da

Post autor: dr_wisnia »

http://www.motocykle.slask.pl/topic/130 ... nightster/

Ciekawe czy wał mu to wytrzymie

Pozdrawiam Marek
Awatar użytkownika
GregorS
Posty: 1904
Rejestracja: 20 maja 2009, 23:48
Motocykl: 535,750=> NT650V
Lokalizacja: z e-wsi w woj. łódzkim
Wiek: 48
Status: Offline

Re: a może Nasze 750-tki też się da

Post autor: GregorS »

nie prościej kupić 1100 ?
https://www.youtube.com/watch?v=9rr5Z7kpCTo

........MOTÓR NIE UMIERA NIGDY, MOTÓR JEST WIECZNY..........
http://www.youtube.com/watch?v=mNg3TuXL7Do
Awatar użytkownika
Miszczu
Posty: 1813
Rejestracja: 01 stycznia 2009, 21:02
Motocykl: xv 1000 custom
Lokalizacja: Kielce- okolice
Wiek: 43
Status: Offline

Re: a może Nasze 750-tki też się da

Post autor: Miszczu »

Ale czy co się da? przerobić na sportstera 1200? :P Czy zwiększyć pojemność? Czy co? Jak pojemność to dajesz górę od 1.1 i masz 1.0 jak zmienisz też wał to masz 1.1 Czy który wał wytrzyma? Kardana? korbowy? Oba wytrzymają bo są takie same tylko skokiem się różnią (korbowe znaczy :P )
Obrazek
Ludzie jeżdżą jak wariaci, gnają na złamanie karku... czasem naprawdę ciężko ich wyprzedzić!!!!
dr_wisnia
Posty: 27
Rejestracja: 13 kwietnia 2013, 17:08
Motocykl: ...
Lokalizacja: Bytom
Wiek: 39
Status: Offline

Re: a może Nasze 750-tki też się da

Post autor: dr_wisnia »

hehe
wiem że prościej kupić 1100, cena cylindrów tłoków ...... ;/no chyba że ktoś przerabia lub wyciąga virke ze stanu agonalnego to może by było opłacalne ?

A co do wału to chodziło mi " of siur " o wał korbowy .
Awatar użytkownika
Frync
Posty: 50
Rejestracja: 26 czerwca 2013, 00:04
Motocykl: xv125, xv750, VT1100
Lokalizacja: Gdańsk
Wiek: 34
Status: Offline

Re: a może Nasze 750-tki też się da

Post autor: Frync »

Jak dla mnie to wynik nudy bogatych chłopców. Jak ktoś kupuje HD za prawie 30patyków i pisze, że "szybko mu się nudzi" to jest albo ze mną coś nie tak (bo tego nie rozumiem) albo ktoś ma za dużo kasiory (żeby nie było, ja nikomu w portfel nie patrzę). Oczywiście jak ktoś lubi i ma możliwości, to kto bogatemu zabroni, jednak dla mnie cały zabieg jest bezsensowny. Takie jest moje zdanie na temat grzebania w motocyklu, o którym ja narazie mogę sobie pomarzyć :D PEACE :D
Awatar użytkownika
al99
Posty: 2340
Rejestracja: 07 maja 2008, 07:19
Motocykl: łoweł ,włotki,lacie
Lokalizacja: Tychy-Bieruń Nowy
Wiek: 52
Status: Offline

Re: a może Nasze 750-tki też się da

Post autor: al99 »

a może to pasja,,,
Lepiej być znanym Pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
czas nie patyk ,na moczarach nie stoi
Moimi obietnicami piekło jest całe wybrukowane.więc na Wasze już miejsca nie starczy.........
Awatar użytkownika
kris2k
Posty: 3403
Rejestracja: 15 czerwca 2010, 07:24
Motocykl: GuStaw
Lokalizacja: Pabianice
Wiek: 53
Status: Offline

Re: a może Nasze 750-tki też się da

Post autor: kris2k »

Frync pisze:Jak dla mnie to wynik nudy bogatych chłopców. Jak ktoś kupuje HD za prawie 30patyków i pisze, że "szybko mu się nudzi" to jest albo ze mną coś nie tak (bo tego nie rozumiem) albo ktoś ma za dużo kasiory (żeby nie było, ja nikomu w portfel nie patrzę). Oczywiście jak ktoś lubi i ma możliwości, to kto bogatemu zabroni, jednak dla mnie cały zabieg jest bezsensowny. Takie jest moje zdanie na temat grzebania w motocyklu, o którym ja narazie mogę sobie pomarzyć :D PEACE :D
Po pierwsze, widać są ludzie ktorych na to stać. Nie ma co komu do portfela zaglądać czy tym bardziej zazdrościć.
Po drugie, nie każdy kupuje nowego Harysia. Zresztą, ten który był przerabiany nowy nie był. A można kupić już i za 15 - 17tys takiego Sportstera 883, i przerabiając w pokazany sposób mieć za 2200zł 80KM i sporo momentu więcej. Bo samą pojemnością się nie jeździ. Czyli za mniejsza kasę niż trzeba by było wydać na 1200, mieć takowego, i w dodatku z większą mocą.
Awatar użytkownika
Miszczu
Posty: 1813
Rejestracja: 01 stycznia 2009, 21:02
Motocykl: xv 1000 custom
Lokalizacja: Kielce- okolice
Wiek: 43
Status: Offline

Re: a może Nasze 750-tki też się da

Post autor: Miszczu »

Frync pisze:Jak dla mnie to wynik nudy bogatych chłopców. Jak ktoś kupuje HD za prawie 30patyków i pisze, że "szybko mu się nudzi" to jest albo ze mną coś nie tak (bo tego nie rozumiem) albo ktoś ma za dużo kasiory (żeby nie było, ja nikomu w portfel nie patrzę). Oczywiście jak ktoś lubi i ma możliwości, to kto bogatemu zabroni, jednak dla mnie cały zabieg jest bezsensowny. Takie jest moje zdanie na temat grzebania w motocyklu, o którym ja narazie mogę sobie pomarzyć :D PEACE :D
dobrze, że nie każdy tak myśli bo inaczej nie było by hot rodów, customów i innych wynalazków i wszyscy jeździli by gnojowozami szmelcwagena tudzież fabrycznymi potężnymi ''chopperami'' z katalizatorem i dzwiękiem chińskiego skutera :paw:
Obrazek
Ludzie jeżdżą jak wariaci, gnają na złamanie karku... czasem naprawdę ciężko ich wyprzedzić!!!!
ODPOWIEDZ