Witajcie,
Pojawiający się temat jak bumerang a mianowicie regulacja gaźnika w Virago 250. Mam w moto następujące objawy. Gażnik był czyszczony bo nie dało się uruchomić motoru. Teraz silnik dobrze zapala, świece po 5-10 minutach pracy czarne, większość czasu silnik pracował na delikatnym ssaniu, po nagrzaniu silnika mogłem wyłączyć ssanie aby silnik nie zgasł. Po lekkim dodawaniu gazu, bez ssania silnik gasnie, a po dodaniu delikatnego ssania i przekręceniu manetki silnik ładnie wkreca sie na obroty, ma moc. Objawy są takie same na starych i nowych świecach oraz 2 różnych modułach. Przy mocno rozgrzanym silniku nie gaśnie bez ssania ale ciężkawo wkręca się z niskich obrotów, przy wyzszych obrotach jest OK. Czy te objawy świadczą, że mam bogatą mieszankę na jałowych (czarne świece) i ubogą podczas pracy, może ktoś coś doradzić? Mam jeszcze pytanie do fajek na świecach, mają one rezystancję po 10 kilo omów. Próbował ktoś i sprawdzał na innej, mniejszej oporności przewodów wysokiego napięcia, poprawiłoby to jakość iskry?
Regulacja gaźnika
- PanG
- Posty: 814
- Rejestracja: 10 marca 2019, 09:59
- Motocykl: Twoja Stara 350
- Lokalizacja: Galaktyka Kurwix
- Wiek: 18
- Kontakt:
- Status: Offline
Re: Regulacja gaźnika
Ty sam jesteś "jakość iskry".
Do powitali poszeeet! Jak się przedstawisz będziemy pomagać.
Do powitali poszeeet! Jak się przedstawisz będziemy pomagać.