akumulator

Tematy związane z ukladem elektrycznym Virago
anw73
Status: Offline

akumulator

Post autor: anw73 »

Witam serdecznie jak to bywa na tym swiecie przyszla wiosna to nic ze za oknem metr sniegu ale drogi czarne wiec sezonu czas zaczac.Od 2 dni probuje odpalic moto ale on chyba obrazil sie na mnie.ale po kolei.Przed zakonczeniem ubieglego sezonu cos ta moja wirazka byla lekko uparta gdy wysiadla mi zarowka z pomoca ludzi na forum doszlismy ze to regolator.Zanim kupilem nowy ktory szedl do mnie z polski spadl snieg gdy wyciagalem aku byl on do polowy wygotowany wiec pobieglem na cpn kupilem wode dolalem doladowalem (czytaj spierd....)go tak mysle bo ladowalem go prostownikiem od samochodu 4,5 ah.no i do szafy zima oczywiscie oczy zarosly mi nartami.Tera naladowalem go odpowiednim sprzetem podlaczylem do moto ale niestety troche pokrecil i zaslabl.Ja oczywiscie oddalem pozyczony sprzet i zaczelem znow ladowac go tym od samochodu ale gdy podlaczam rowniez chwile pokreci i pada a moto nawet nie kaszlnie.Czy rowniez myslicie ze to napewno wina aku.Czy moze cos wogole zle robie odpalajac go po zimie.Prosze o pomoc w mojej niemocy pozdrawiam Andrzej
Awatar użytkownika
wąsaty7
Posty: 1418
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 14:00
Motocykl: XV 1100 98r.
Lokalizacja: Szczecin
Status: Offline

Re: akumulator

Post autor: wąsaty7 »

Podobny temat viewtopic.php?t=4291
Wąsaty7
anw73
Status: Offline

Re: akumulator

Post autor: anw73 »

Wiec dzis od samego rana podeszlem jeszcze raz do swojego rumaka,ladnie go poglaskalem wymienilem swiece i wiecie co odkaszlnal i to jak pieknie.Musze jeszcze slabinowc miernik i pomierzyc mu to ladowanie.Odezwe sie oczywiscie potem :chopper:
ODPOWIEDZ