Problem mocą silnika

Wszysto co związane z silnikami naszych Virago
robert913
Status: Offline

Problem mocą silnika

Post autor: robert913 »

witam , mam mały problem z moją 535 podczas jazdy do 100km/h jest wszystko w porządku (mniej więcej pół gazu) przekręceniu manetki zaczyna strzelać kichać i obroty spadają a po puszczeniu manetki wszystko wraca do normy (filtr paliwa i powietrza i świece są nowe)

Witam ponownie dalej mam problem sprawdziłem membrany i jest wszystko dobrze ale odkryłem coś takiego że po przekręceniu manetki na full i tak jadę tak około 100km/h bo więcej nie chce iść i tak przejadę około 2-3km i tak dostaje powoli mocy i zaskoczy i jest wszystko w porządku a potem znów szwankuje i znów spada do 100km/h

Więc nie wiem co jest


czekam na jakieś podpowiedzi dzięki
Ostatnio zmieniony 08 lutego 2010, 20:43 przez robert913, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
kyller
Posty: 2198
Rejestracja: 13 marca 2008, 11:05
Motocykl: pożyczony XV1000
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 55
Status: Offline

Re: problem z obrotami

Post autor: kyller »

robert913 pisze:witam , mam mały problem z moją 535 podczas jazdy do 100km/h jest wszystko w porządku (mniej więcej pół gazu) przekręceniu manetki zaczyna strzelać kichać i obroty spadają a po puszczeniu manetki wszystko wraca do normy (filtr paliwa i powietrza i świece są nowe) ps. czekam na info pozdro
słabo tą usterke opisałeś bo nie wiem jak sie zachowuje przy innej predkosc, obciazeniu silnika itd
kolejnosć
prawdopodobieństwa
1.membrany 80%
2.podłączenie wysokiego napiecia na cewkach 15%
3.moduł 4 %
4.czujnik położenia wału 1 %

odkrec pokrywy membran na gazniku i sprawdz
i oczywiscie napisz jak wygladaja
robert913
Status: Offline

Re: Problem mocą silnika

Post autor: robert913 »

do 100km/h jest wszystko w porządku dopiero powyżej jest problem ( a jak mają wyglądać membrany) spojrzałem na membrany i znalazłem wodę po miedzy membraną a korpusem gaźnika wodę
Awatar użytkownika
-waldi-
Posty: 7073
Rejestracja: 14 kwietnia 2009, 22:29
Motocykl: XV700N '85/96+ST1100
Lokalizacja: Oświęcim
Wiek: 46
Kontakt:
Status: Offline

Re: Problem mocą silnika

Post autor: -waldi- »

sprawdź czy paliwo leci dobrze do gaźników (możliwe, że masz kranik przypchany), membrany nie mogą mieć przetarć, pęknięć itd...

możesz mieć też przepchaną dyszę paliwową w gaźniku
Obrazek
ELITARNA LOŻA SZYDERCÓW
Obrazek
NIE UFAJ MECHANIKOWI, ZRÓB TO SAM !!!
Nie udzielam porad na PW - od tego jest forum!
ODPOWIEDZ